عاملان درگیری مسلحانه در فردسه دستگیر شدند


به گزارش خبرگزاری فارس از فردس، حسین ناصر خاکی، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردس امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: دستگیری ۹ نفر به دلیل درگیری خونین در این حوزه قضایی.

و دادستان عمومی و انقلاب فردیس افزود: این حادثه روز چهارشنبه توسط چند نفر در باغ رستورانی در شهر ناز شهرستان فردیس رخ داد و با باتوم و باتوم درگیر شدند و مهاجمان پس از زخمی کردن چهار نفر متواری شدند. “

وی اظهار داشت: مالک پارک و زن حاضر در نزاع بلافاصله دستگیر و با صدور قرار بازداشت موقت برای رسیدگی به زندان شعبه نهم روانه می شوند، چرا که بازداشت شدگان بارها به شهرهای مختلف منتقل و به شهرهای مختلف متواری شدند. با پیگیری های ویژه بازپرسی دادسرای فرداسه و اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس امنیت، دستگیری این متهمان در دستور کار قرار گرفت و هر هفت نفر در کمتر از ۴۸ ساعت دستگیر شدند.

دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان فردس با قدردانی از همکاری معاونین شهرستان های الشتر، اراک و معصومه در اعطای نیابت قضایی و تسریع در بازداشت متهم اعلام کرد: گزارش دو نفر در وضعیت وخیم و یک نفر رو به رو است. احتمال قطع عضو تا اجرای کامل حکم نظارت خواهید داشت.

پایان نامه / ج
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید