ضرورت ترویج عفاف در جامعه / شناسایی مشکلات – مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، اسدالله عباسی بعد از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی گیلان با اشاره به فعالیت صدها شبکه انشعابی به زبان فارسی برای انحراف افکار و عقاید جوانان اظهار داشت: دشمن به دنبال گسترش انحراف است. . در جامعه اسلامی

استاندار گیلان بر لزوم اهتمام تاکید کرد جری وی با تامل و تامل در شناسایی مشکلات افزود: به جای حل مشکل باید با حفظ فرهنگ ایرانی اسلامی عفیفانه زیستن را ترویج کرد.

وی با اشاره به موضوع آزادسازی سواحل و اجرای دستور ریاست جمهوری در این خصوص در استان گیلان، گفت: آزادسازی سواحل ربطی به هنجارشکنی در این مناطق ندارد و با هر موضوعی در این زمینه برخورد خواهد شد. “

عباسی با بیان اینکه ۹ شهر استان گیلان دارای پلاژ هستند، تاکید کرد: محیط بانان و مسئولان فرهنگی این شهرستان ها باید با هرگونه تخلف گمرکی برخورد کنند.

استاندار گیلان بر لزوم توجه به ضوابط مربوط به عفاف، حجاب و رعایت سواحل تاکید کرد و افزود: ۸۲ میلیارد تومان اعتبار برای ساماندهی مناطق پرخطر و طرح های سالم سازی پیش بینی شده است.

وی به لزوم ارائه امکانات مناسب برای مردم در سواحل اشاره کرد و ادامه داد: شهروندان باید از این نعمت هایی که خداوند داده و از استراحتگاه های ساحلی به خوبی استفاده کنند.

عباسی تاکید کرد: مصوبات هیئت فرهنگ عمومی استان گیلان با ارائه بسته های فرهنگی مناسب بدون موازی کاری به طور کامل اجرایی شود.