صندوق کارگران مستثنی نیویورک به عنوان ایالت جلوی ادعاهای جدید را می گیرد


کمک مالی 2.1 میلیارد دلاری دولت به کارگران بدون آسیب همه گیر تقریباً حذف شده است.

صندوق کارگران مستثنی که به افرادی که واجد شرایط برنامه های دیگر مانند بیکاری یا معافیت از بیماری همه گیر به دلیل وضعیت مهاجرتی خود نیستند کمک می کند ، روز جمعه دریافت درخواست های جدید را متوقف کرد.

این صندوق در حال حاضر 1.2 میلیارد دلار مزایا به نزدیک به 120،000 نفری که از تابستان امسال کار وزارت خارجه این کشور را آغاز کرده اند ، پرداخت کرده است ، و بیشتر برای برنامه های در حال انتظار در نظر گرفته شده است. به گفته دفتر فرماندار کتی هوچول ، تا پایان ماه اکتبر ، این مبلغ بیش از 2 میلیارد دلار پرداخت می شود.

هوچول روز جمعه در بیانیه ای گفت: “ما باید مطمئن شویم که جوامع مهاجر در بهبودی ما حمایت می شوند و من از روز اول خود در مقام تعهد گرفته ام تا در اسرع وقت به نیویورکی های نیازمند کمک کنم.” به

هوچول وعده داده بود که در اولین هفته ریاست جمهوری تصویب درخواست ها و پردازش پرداخت ها را تسریع می کند. DOL دولتی همچنین با 75 گروه اجتماعی در سراسر کشور برای اطلاع از برنامه و آموزش درخواست از صندوق کارگران مستثنی کار کرد.

تقریباً به تمام متقاضیان تأیید شده حداکثر 15600 دلار بودجه تعلق گرفت.

به منظور واجد شرایط بودن برای این صندوق ، متقاضیان باید نشان دهند که مقیم نیویورک قبل از مارس 2020 (و همچنان هستند) هستند و واجد شرایط بیکاری یا سایر مزایا نیستند. درآمد کمتر از 26،208 دلار در سال قبل از آوریل 2021 ؛ و حداقل نیمی از درآمد هفتگی خود را بین 23 فوریه 2020 تا 1 آوریل 2021 به دلیل همه گیری از دست دادند.

وکلا گفتند که کاهش سریع صندوق کارگران مستثنی میزان نیاز در سراسر ایالت را نشان می دهد. موسسه سیاست های مالی تخمین زده است که 290،000 کارگر در سراسر ایالت می توانند از این بودجه استفاده کنند ، از جمله 213،000 نفر فقط در نیویورک.

بیانکا گوئررو از ائتلاف کارگران محرومیت از صندوق در بیانیه ای گفت: “این واقعیت که این صندوق تنها دو ماه پس از افتتاح به پایان رسید نشان می دهد که چقدر نیویورکی ها به این نجات نیاز دارند.” “باید از دولت هوچول برای دریافت سریع بودجه تقدیر کرد – اما اکنون زمان پایان آن است. هزاران متقاضی هنوز تحت بررسی هستند و منتظر محاکمه هستند. حتی به همه کارگرانی که 23 روز شجاعانه برای به دست آوردن این بودجه اعتصاب غذا کردند اعتراض نکردند. ”

گوئررو گفت بسیاری از کارگران واجد شرایط به دلیل “موانع جغرافیایی و مسائل سیاسی حل نشده” از برنامه حذف شدند ، به ویژه در ایالت نیویورک ، جایی که گروه های اجتماعی کمتری برای کمک و کمک اجرایی وجود داشت.

گوئررو گفت: “کارگران در سراسر ایالت برای به دست آوردن اسناد لازم ، به ویژه با کنسولگری هایی که چندین ماه است با تاخیر روبرو شده اند ، تلاش کرده اند.” ائتلاف ما متعهد به مبارزه برای تأمین بودجه بیشتر است و ما مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار ایالت و قانونگذار برای اطمینان از دسترسی کامل و عادلانه کارگران مستثنی در سراسر ایالت هستیم. “

سیاستمداران ایالتی که از صندوق کارگران مستثنی حمایت کردند نیز خواستار کمک های اضافی و تمدید مزایای بیکاری شده اند.

وی گفت: “با 99 of درخواست های تأیید شده که واجد شرایط دریافت مزایای درجه 1 هستند ، واضح است که بیمه بیکاری صدها هزار مpدی مالیاتی را به طور ناعادلانه حذف می کند و تعداد زیادی از کارگران ، به ویژه در مناطق ایالتی ، قادر به شرکت در آن نیستند.” راموس در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: ما به بودجه اضافی برای ادامه خدمت به خانواده های کارگر در مسیر بهبود اقتصادی نیاز داریم. “

کارمن دی لا رزا ، عضو مجمع ، در بیانیه ای گفت: “صندوق کارگران مستثنی از درد و رنجی که در جوامع ما در اوج همه گیری COVID-19 شاهد بودیم ، متولد شد.” وی گفت: “ما مشاهده کردیم که نیاز به کمک مالی برای کارگرانی که غالباً از خدمات دولتی محروم هستند چقدر فوری بوده است. “

دیدگاهتان را بنویسید