صداقت در واحدهای حقوقی بانک سپه باید قوی باشد / به همه کارکنان باید مفاهیم اولیه حقوقی آموزش داده شود


اولین همایش معاونت حقوقی بانک سپی با حضور مدیرعامل، دکتر آیت الله ابراهیمی، اعضای هیات مدیره، هیات عامل، معاون حقوقی، مدیران، مسئولان و حقوقدانان برگزار شد.

صداقت در واحدهای حقوقی بانک سپه باید قوی باشد / به همه کارکنان باید مفاهیم اولیه حقوقی آموزش داده شود

به گزارش تایمز نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، دکتر آیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در اولین همایش معاونت حقوقی این بانک ضمن تسلیت حلول ماه محرم الحرام. و ایام سوگواری یاران سیدالشهدا علیه السلام از سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام آن حضرت را نمونه واقعی آگاهی و ایمان و شجاعت و فداکاری معرفی کردند که درس های فراوانی برای ما به ارمغان می آورد. درس ها.

مدیرعامل بانک سپی با اشاره به ضرورت تشکیل جلسه در بخش‌های مختلف، خاطرنشان کرد: حوزه حقوقی رکن مهمی در سازمان‌های اقتصادی به‌ویژه نظام بانکی است و از این رو تلاش برای تقویت حوزه حقوقی در بانک است. اجتناب ناپذیر. .

دکتر ابراهیمی با تشریح ارتباط مستقیم پیچیدگی های سازمان با نوآوری های قانونی گفت: پیچیدگی های روزافزون در کسب و کار و رفتار ذینفعان نیاز به تعمیق و نوآوری در حوزه های حقوقی بانک را چندین برابر می کند.

دکتر ابراهیمی به همکاران معاونت حقوقی برای جلوگیری از بروز مشکل به تدوین مفاهیم حقوقی در بانک توصیه کرد و تاکید کرد: ترویج مفاهیم حقوقی مرتبط با وظایف بانک و پیش بینی تداوم آموزش های حقوقی برای کلیه کارکنان الزامی است. برای غلبه بر اطلاعات پیشینه ضعیف و بینش قانونی از طریق برنامه ریزی منسجم ضروری است.

مدیرعامل سبه بانک با اشاره به اعتماد نظام اسلامی به سببانک گفت: همه مدیران باید در زمینه تربیت مدیر و جانشین پروری تلاش کنند و برای ارتقای توانمندی ها و ارتقای نقاط قوت باید جهادگران را پرورش دهند. و مدیران شایسته تا بانک بتواند به عنوان یک مربی و مدیر منابع برای کمک به توسعه کشور ایفای نقش کند.

دکتر ابراهیمی مسئولیت نظارت و کنترل واحدهای حقوقی مناطق و شرکت ها را بر عهده معاونت حقوقی رئیس جمهور قرار داد و توضیح داد: بانک سپه باید پیشگام نظام بانکی در حوزه امور حقوقی و تحول باشد. طرح بانک، بانک سپه باید در زمینه قانون بانکداری کشور نقش آفرینی کند.

مدیرعامل بانک سپی در خاتمه ادغام ۷ بانک را کار بسیار سختی دانست و با کمک و اراده همکاران با موفقیت به پایان رسید و از تمامی کارکنان خواست تا با نیت تلاش برای آن تلاش کنند. خدا در برنامه تحول راهبردی بانک سپه در افق ۱۴۰۴.