شناسایی ساختمان های پرخطر در شهر الخمیم


به گزارش خبرگزاری فارس از خمیم، حمید عاصیلی، دادستان عمومی و انقلاب خم امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شهید بهشتی از رهبران سبک انقلاب اسلامی است، اظهار داشت: همه مدیران نظام جمهوری اسلامی باید زندگی عملی و اخلاقی را به کار گیرند. شهید بهشتی را سرلوحه کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به نقش موثر و تامل برانگیز دادستانی کل کشور در جلب رضایت شاکیان گفت: بسیاری از پرونده ها قبل از ورود دادستانی کل کشور به بانک مرکزی برای حضور دادستان ویژه رسیدگی می شود.

دادسرای عمومی شهرستان خمیم از وجود بیش از چهار هزار پرونده به دادگاه خمیم خبر داد و افزود: از شهریور ماه سال جاری تاکنون چهار هزار و ۲۲۴ پرونده وارد دادسرا شده که از این تعداد سه هزار و ۵۸۸ پرونده وارد شده است. بسته شده است.

وی با اشاره به اینکه زمان رسیدگی به پرونده ها در شهرستان کاهش یافته است، افزود: با همکاری همکاران در حوزه خمیم تمرکز زیادی بر پیشگیری از وقوع جرم بوده و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

به گفته دادستان عمومی شهر الخمیم، یکی از اهداف قوه قضائیه، این نهاد مماشات با فروشندگان مواد مخدر را ندارد و به شدت با آن برخورد می شود.

عاصیلی گفت: شهرداری باید از طریق کمیته ماده ۱۰۰ از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کند.

وی از شناسایی ساختمان های پرخطر در شهر خمیم خبر داد و افزود: پس از حادثه حادثه خمیم با ارسال نامه ای به شهرداری خواستار اعلام ساختمان ها و ساختمان های پرخطر در این شهر شد که خوب است. اقداماتی انجام خواهد شد این واحدها تقویت خواهند شد.»

عاصیلی با تاکید بر لزوم توجه به برخورد قوه قضائیه با عملکرد مسئولان خاطرنشان کرد: قوه قضاییه بر اساس وظیفه اصلی خود هیچ مسئولی را راضی نمی کند و در صورت انصراف از پرونده ابتدا به آن فرد تذکر داده و مجددا با وی برخورد می کند. “

انتهای پیام/ ۳۳۸۹
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید