شماره 20 فلوریدا ، از سایر وقفه های LSU اجتناب کنیدRED STICK ، LA. (AP) – اموری جونز مدافع فلوریدا اعتبار زیادی دارد و گاتورها مایلند …

چوب قرمز ، لا. (AP) – اموری جونز ، مدافع فلوریدا فقط اعتبار زیادی دارد و گاتورها مایل هستند به ببرهای LSU برای پیروزی ناراحت کننده خود در باتلاق یک فصل قبل ، پاداش دهند.

از این گذشته ، اگر یک پنالتی دیرهنگام و غیرورزشی مقابل فلوریدا برای یک کفش پرتاب شده نبود ، ضربه گیر LSU ، Cade York ممکن است فرصتی نداشته باشد تا در مه 57 برنده میدان خود شود.

هنگامی که فلوریدا شماره 20 (4-2 ، 2-2 کنفرانس جنوب شرقی) رقابت تاریخی خود را با LSU (3-3 ، 1-2) روز شنبه در دره مرگ تجدید می کند ، جونز و شرکت تصمیم گرفتند یک بازی تمیزتر انجام دهند.

“بازی سختی برای ما بود. من اشتباهات زیادی داشتم. “جونز از پیروزی خیره کننده LSU با 37-34 در فلوریدا در فصل گذشته در اولین شروع کالج Tigers QB یاد کرد.” همه اشتباهات زیادی مرتکب شدند و او آمد و در نهایت ما را شکست داد. ”

جونز گفت که گاتورها به دنبال این هستند که “مطمئن شوند هیچ یک از این اتفاقات این هفته رخ نمی دهد.”

جونز افزود: “این هدف اصلی ما است ، فقط تلاش برای از بین بردن همه اشتباهات.” “و مطمئن شوید که ما با خود نمی جنگیم.”

اما اگر گاتورها دوباره شروع به لغزش کنند ، ببرهای چرخان و مربی اد اورگرون او را می برند.

LSU دو بار پیاپی شکست خورد و در مجموع از فصل قهرمانی بدون شکست خود در فصل 2019 با نتیجه 8 بر 8 شکست خورد. باخت 42 بر 21 مقابل شماره 11 کنتاکی در آخر هفته گذشته ، اورگرون را مجبور کرد تا س questionsالات خود را نیز مطرح کند. کمتر از دو سال با یکی از مهمترین فصلهای تاریخ فوتبال کالج فاصله دارد.

اورگرون ، بومی لوئیزیانا که از طرفداران LSU بزرگ شده است ، به راحتی اعتراف می کند که ببرها نتوانستند انتظارات را برآورده کنند و می گوید از دوران مربیگری خود آموخته است که تنها راهی که می تواند پاسخ دهد اجتناب از اخبار و جلب توجه او است.

اورگرون می گوید: “تنها کاری که می توانیم انجام دهیم این است که روز بعد به سر کار برویم ، آن را یکی یکی بگیریم و بهترین عکس ممکن را به آن بدهیم.” “من درک می کنم که وضعیت بسیار بدی است. من میفهمم. اما کار من این است که هر روز با نگرش مثبت به سر کار بیایم و هر روز بهترین کار را انجام دهم. ”

با توجه به سابقه طولانی بازی های جذاب بین این برنامه ها ، جونز و گاتور معتقدند که بهترین شوت LSU را دریافت خواهند کرد. LSU در هشت بازی از 11 بازی گذشته پیروز شده است ، از جمله سه بازی در چهار بازی گذشته و دو بازی اخیر.

جونز می گوید: “آنها همیشه وقتی بازی Gators در شهر است به بازی می آیند.”

دفاع محروم

به نظر می رسد از دست دادن درک استینگلی جونیور در بی نهایت ضربه کافی برای دفاع LSU نبود ، ببرها این هفته متوجه شدند که آنها نیز بدون مدافع شماره 10 خواهند بود. گی ، یکی از بهترین مراحل.

این تنها مهار کردن جونز ، یک QB با تهدید مضاعف را برای LSU دشوارتر می کند ، که در هر بازی حدود 270 متر تخلف را نشان می دهد (190.7 متر پاس و 79.7 متر عجله).

شماره خاموش

آخرین سفر به فلوریدا یک فاجعه بود. دو هفته پیش گاتورها 15 ضربه پنالتی برای 115 یارد در شکست 20 بر 13 مقابل کنتاکی ، از جمله 8 استارت اشتباه زدند. تخلف دن مولن مربی بیشتر شب هماهنگ نبود ، تا حدی به این دلیل که جونز از یک سیلی برای شروع بازی استفاده کرد. خطوط لوله ، گیرنده ها و پشتیبانان تلاش کردند تا صدای توده مردم فروخته شده را بشنوند. مولن اصرار دارد که آن را حل کرده است ، اما دقیق بوده است.

مولن گفت: “ما بحثی داشتیم و برنامه ای داریم.”

جونز افزود: ما احتمالاً به کارهایی که در هر بازی انجام داده ایم پایبند خواهیم بود. … این فقط یک نقطه تمرکز و انضباط است. ”

خوش برگشتی

گاتورها انتظار دارند کاییر ایلام ، مدافع All-SEC ، پس از سه بازی غیبت با زانوی راست خود بازگردد. این می تواند برای گاتورها خوشایند باشد ، زیرا در حال حاضر جیدون هیل (زانو) استارتر این فصل را نداشتند و به دلایل نامعلوم ، به دلایل نامعلوم ، ایلیا بلیدز را پس از بازی هفته گذشته اخراج کردند. تازه کارها جیسون مارشال و اوری هلم برای ایلام و هیل تکمیل کردند.

درآمد

در حالی که سرعت 83.3 یارد LSU در بازی در رتبه 127 کشور قرار دارد ، ببرها بهترین بازی فصل را پیشرو می کنند. تیریون دیویس-پرایس ، مدافع جوان در کنتاکی ، 147 یارد و دو تاچ تاون را شتاب زد.

این پیشرفت امیدوار بود که خطای LSU بتواند تعادل بیشتری داشته باشد و بتواند فشار مکس جانسون ، دانشجوی دوم QB ، را که 219 پاس در شش بازی انجام داد ، انجام دهد و 135 را برای 1730 یارد و 17 تاچ تاون انجام دهد.

بهبود بازی در حال اجرا همچنین می تواند برنتون کاکس و زکری کارتر را که در این فصل هفت گونی ترکیب کرده اند کند کند.

“من هر دو پسر بازی سال گذشته مان را به یاد دارم. لیام شاناهان ، مرکز LSU ، گفت که این برای ما یک چالش خواهد بود. “ما باید این هفته این کار را انجام دهیم.”

___

مارک لانگ نویسنده ورزش ورزشی از گینزویل ، فلوریدا ، مشارکت کرد.

___

بیشتر فوتبال کالج AP: https://apnews.com/hub/college-football و https://twitter.com/AP_Top25. در خبرنامه فوتبال AP College ثبت نام کنید: https://apnews.com/cfbtop25

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید