شرکت مونتگومری منتظر می ماند تا سطح انتقال ویروس قبل از پایان دوره ماسک داخلی کاهش یابدشهرستان مونتگومری ، مریلند ، مدتهاست که این ایالت را از نظر درصد جمعیت واکسینه شده هدایت می کند ، اما یک مقام شهرستان می گوید قبل از تجدید نظر در حکم ماسک داخلی ، میزان انتقال ویروس باید کمی کاهش یابد.

شهرستان مونتگومری ، مریلند ، مدتهاست که این ایالت را از نظر درصد جمعیت واکسینه شده هدایت می کند ، اما یک مقام شهرستان می گوید قبل از تجدید نظر در حکم ماسک داخلی ، میزان انتقال ویروس باید کمی کاهش یابد.

این استان در حال حاضر میزان “قابل توجهی” از انتقال ویروس توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را گزارش می کند ، به طور متوسط ​​هفت روز از 66 مورد جدید در روز گزارش می شود. شان اودونل ، به همراه خدمات بهداشتی و درمانی شهرستان مونتگومری ، گفتند که این شهرستان باید به سطح “متوسط” انتقال برسد – به طور متوسط ​​هفت روز از 49 خبر روزانه در روز.

وی گفت: “من می دانم که بسیاری از ساکنان ما به دستورهای ماسک و زمان تغییر آن علاقه مند هستند.” “این باید در سطح متوسطی از انتقال باشد ، همانطور که توسط CDC تعریف شده است … بنابراین ما در حال حاضر نرخ 66 را اضافه می کنیم ، بنابراین ما هنوز به آن نیاز داریم تا کمی بیشتر کاهش یابد.”

مارک الریچ ، مدیر اجرایی شهرستان مونتگومری گفت که بحث در مورد اینکه آیا کارکنان شهرستان باید واکسینه شوند ، موضوع بحث برانگیزی بوده است ، وی معتقد است اجرای آنها باعث استعفای تعدادی از کارکنان خدمات مهم در شهرستان مونتگومری و همچنین بخش آتش نشانی و پلیس بسیاری از اعضای شورا با این نظر مخالف هستند و قصد دارند لایحه ای را برای اجرای دستور کار کارگران شهرستان معرفی کنند.

روز چهارشنبه ، الریچ گفت امیدوار است قبل از ارسال فاکتور به دفتر خود از سوی شورای شهرستان ، بحث های بیشتری را در مورد دستورات واکسیناسیون تشویق کند.

“من می دانم که … برخی از اعضای هیئت مدیره که همه نگرانی های مشابه من را دارند ، این است که در پایان روز ، ما باید خدمات مهمی را ارائه دهیم و باید بتوانیم آنچه را که انجام می دهیم متناسب با توانایی خود تطبیق دهیم. برای ارائه خدماتی که باید ارائه دهیم ، “الریچ گفت. “بنابراین ما امیدواریم که همه ما به توافق خاصی برسیم تا بتوانیم روشی را پیش ببریم که توانایی من در رسیدن آمبولانس به موقع را به خطر نیاندازد.”

شورای شهرستان مونتگومری قرار است در 19 اکتبر یک جلسه عمومی درباره دستور واکسیناسیون برگزار کند.

الریچ همچنین گفت “عادلانه” است که فرض کنیم 7 درصد از کارگران استان که گفته اند واکسینه نشده اند هیچ برنامه ای برای این کار ندارند.

وی گفت: “بدیهی است که در این مرحله ، آنها زمان کافی برای واکسیناسیون داشتند.”

14 درصد دیگر از کارگران این شهرستان هنوز وضعیت واکسیناسیون خود را ارائه نداده اند.


اخبار بیشتر درباره ویروس کرونا

به دنبال اطلاعات بیشتر هستید؟ دی سی ، مریلند و ویرجینیا هر کدام داده های بیشتری را هر روز منتشر می کنند. از وب سایت های رسمی آنها در اینجا دیدن کنید: ویرجینیا | مریلند | آگهی

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید