شروعی متفاوت «بدون وقت قبلی» در یک صحنه/ پادزهر علیه «هالی اسپایدر» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهاناحمدرضا بهبهانی مدیر پردیس سینمایی حویزه مشهد در آستانه میلاد حضرت رضا (ع)پ) میزبان قانون اساسی افتتاحیه رسمی فیلم سینمایی «بدون قرار» به کارگردانی بهروز شعیبی. قانون اساسی افتتاحیه و رونمایی فیلم بسیار خوب بود و سالن اول پردیس حویزه کاملا پر شد. شهردار مشهد نیز حضور داشت و از عوامل فیلم برای این برنامه تقدیر شد.

با اشاره به حال و هوای فیلم مربوط به حرم امام رضا (پ) او گفت: احساس می کنم این فیلم در مشهد فروش خوبی خواهد داشت. بخشی از داستان فیلم در یک صحنه می گذرد و بازیگران سرشناسی در آن به ایفای نقش می پردازند. به همین دلیل امیدواریم این فیلم با استقبال مخاطبان مواجه شود.

این عکاس ادامه داد: تبلیغات در این زمینه حرف اول را می زند. فیلم باید تبلیغات خوبی داشته باشد و همه به آن کمک کنند، از بیلبوردهای شهری گرفته تا تبلیغات تلویزیونی و صفحات عمومی در فضای مجازی. در نهایت، این فیلم نیاز به تبلیغات دارد و امیدوارم فروش خوبی داشته باشد.

وی درباره واکنش تماشاگران به این فیلم نیز گفت: فیلم آرام است و به همین دلیل مخاطب با آن راحت است. یکی از مخاطبان درباره آن آرامش با من صحبت می کرد و خوب است که تماشاگر از فیلم آرام بگیرد. باید زمان بیشتری را پس از اکران فیلم در نظر بگیریم تا بتوانیم واکنش مخاطب را بهتر قضاوت کنیم.

بهبهانی تایید کرد: قطعا فروش فیلم در روزهای اول به ویژه در مشهد افزایش خواهد یافت. شاید گرانی بلیت سینما مانعی برای استقبال از فیلم ها باشد اما این روزها شاهد ازدحام جمعیت در سینماها هستیم و شرایط این فیلم با دیگر فیلم ها متفاوت است. اوکراینی ما خیلی خوب هستیم و در سطح فیلم های خوبمان می فروشیم. برنامه فروش نصف “بدون وقت قبلی” در روز میلاد حضرت رضا (ع)پ) همچنین طرح خوبی بود که منجر به فروش خوبی از فیلم در این روز شد.

این کارگردان تاکید کرد: اکران این فیلم در مشهد باید با شهرهای دیگر متفاوت باشد اما هنوز این اتفاق نیفتاده است و شهرداری مشهد قول حمایت از فیلم را در زمینه بیلبورد داده است و مسئولان شهری نیز دغدغه این فیلم را دارند. امیدواریم این شرایط فضای تبلیغاتی خوبی برای فیلم ایجاد کند.

او در پایان وی گفت: حواشی مانند رونمایی از فیلم «عنکبوت مقدس» و توهین به آن است حریم خصوصی حضرت رضا (پ) قطعا به “بدون قرار” خوش آمدید تاثیر گذار خواهد بود. این فیلم پادزهر این فیلم است نه تهاجم فرهنگی حریم خصوصی حضرت رضا (پ) محافظت شود.