شرایط فروش نقدی وانت بری اینرودز بهمن موتورز اعلام شد


بهمن موتور از فروش نقدی ون بری اینرودز در خرداد ۱۴۰۱ خبر داد.

شرایط فروش نقدی وانت بری اینرودز بهمن موتورز اعلام شد

به گزارش بهمن موتور، بر اساس اطلاعیه بهمن موتور، صندوق ون بری اینرودز با قیمت محدود (به تعداد محدود) از روز سه شنبه ۲۴/۰۳/۱۳۰۱ از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۶ روز پنجشنبه ۲۶/۰۳/۱۳۰۱ یا عرضه تا تکمیل ظرفیت


تاریخ تحویل خودروها در هفته دوم مرداد ۱۴۰۱ میلادی اعلام شد.
ثبت نام فقط به صورت اینترنتی و از طریق درگاه جامع مشاغل ایرانیان به نشانی www.bahman.iranecar.com امکان پذیر است.
واضح است که این نوع کامیون ها مزایای زیادی نسبت به وانت ها دارند که از جمله آنها می توان به محافظت از بار اشاره کرد که این می تواند مهم ترین دلیل انتخاب کامیون های باربری به جای وانت یا به عبارتی در مواردی که حفاظت از بار برای یک تجارت مهم است، کامیونت باشد. اجتناب ناپذیر است از شارژ استفاده کنید همچنین رشد روزافزون فروشگاه‌های اینترنتی در نتیجه پیشرفت‌های فناوری و همه‌گیری کرونا، احساس نیاز به کامیون‌های کالا را در شبکه توزیع مویرگی این شرکت‌ها افزایش داده است. دلیل دیگر ظاهر زیباتر و حرفه ای تر وانت های باربری است. بنابراین شرکت ها یا استارت آپ هایی که می خواهند حرفه ای بودن خود را نشان دهند از این کامیون ها استفاده می کنند.
شایان ذکر است که اینرودز دارای موتور قدرتمند ۱.۵ لیتری (DK15-06 NA) با حداکثر قدرت موتور ۱۰۵ اسب بخار و حداکثر گشتاور ۱۴۰ نیوتن متر و گیربکس ۵ سرعته دستی است. از امکانات رفاهی و ایمنی این خودرو می توان به فرمان برقی، سیستم کنترل فشار باد لاستیک (TPMS)، ۲ ایربگ، دوربین عقب، سیستم چندرسانه ای ۹ اینچی و … اشاره کرد.