سی و سه زندانی از کشور به دلیل جرایم مالی ناخواسته به آغوش خانواده بازگشته اند


از محل مشارکت مالی کارکنان بانک رفاه کارگران

در ادامه اقدامات خداپسندانه و انسان دوستانه کارکنان بانک رفاه کارگران و ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی، ۳۳ زندانی جرائم مالی غیر عمد به آغوش خانواده بازگردانده شدند.

سی و سه زندانی از کشور به دلیل جرایم مالی ناخواسته به آغوش خانواده بازگشته اند

به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، این تعداد زندانی جرایم مالی غیرعمد از ابتدای سال جاری و از محل مشارکت مالی کارکنان بانک رفاه کارگران در چارچوب آزاد شده اند. از “پروژه عطر مهربانی”.
بر اساس این گزارش، مراسم آزادی این زندانیان با حضور برخی از مدیران بانک رفاه کارگران، مسئولان دیوان عالی کشور، اداره کنترل زندانیان و سایر دستگاه های قضایی در استان های فارس، یزد، کردستان، هرمزگان و خراسان جنوبی برگزار شد. و ایلام، خوزستان و کهگیلویه و بویراحمد.
لازم به ذکر است طرح «عطر خیر» یکی از طرح های حمایتی بانک رفاه کارگران در حوزه مسئولیت های اجتماعی بود که به مناسبت مبعث پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم اجرا شد. درود او و مردم بانیا کارمندان بانک را برای آزادی زندانیان جرایم مالی ناخواسته استخدام می کند.
شایان ذکر است آزادی زندانیان جرائم مالی غیرعمد یکی از مصادیق بارز حسن رفتار کارکنان بانک رفاه کارگران در راستای ایفای نقش موثر در عرصه مسئولیت های اجتماعی است که بارها و بارها تکرار شده است. . در سال های اخیر بارها و بارها.