سیاتل به دلیل حکم واکسیناسیون می تواند 40 درصد نیروهای پلیس را اخراج کند


اداره پلیس سیاتل که از قبل خسته شده بود ، خود را برای یک مانع دیگر آماده می کند.

بر اساس گزارشات محلی ، این شهر قرار است تا 403 افسر ، حدود 40 درصد از نیروی 1000 نفری را اخراج کند ، زیرا تا 18 اکتبر کنترل COVID-19 را بر عهده نگرفت.

یک افسر ناشناس به Fox 13 News گفت: “محیط کاملا سمی و منفی بود.” “نه تنها از این دستور ، بلکه قبل از آن. من مطمئن نیستم که این مکان خوبی برای کار طولانی مدت برای سلامت روان من باشد. خیلی استرس زا بود. ”

در مجموع 292 افسر تا 6 اکتبر هنوز مدارکی مبنی بر واکسیناسیون COVID ارائه نکرده بودند. سرپرست سخنگوی PD Seattle گفت ، علاوه بر این ، 111 افسر منتظر نتایج درخواست معافیت هستند. رندی هوسریک

اداره پلیس سیاتل در حال حاضر بیش از 300 افسر خود را از زمان ناآرامی های سیاهان زندگی می کند و جنبش “ناامیدی پلیس” شهر را در سال 2020 لرزاند و افسران را در موقعیت عصبانی سیاسی و عمومی قرار داد ، از دست داده است.

رئیس پلیس موقت ، آدریان دیاز ، می خواهد که همه ماموران برای تماس های 911 از 13 اکتبر در حالت تعلیق باشند.
عکس توسط کارن دوسی / گتی ایماژ

در پاسخ به بحران کار در انتظار ، آدریان دیاز ، فرمانده پلیس موقت ، به بخش خود توصیه کرد که از 13 اکتبر وارد “بسیج مرحله 3” شود ، که در کنار سایر شرایط پیش بینی نشده ، مستلزم آن است که همه کارکنان برای پاسخگویی به 911 تماس در حالت تعلیق بمانند. ، گزارش های خبری Fox 13.

شهردار جنی دورکن در ایمیلی که از دستور واکسیناسیون این هفته به کارکنان شهر ارسال شده است ، دفاع کرد و گفت: “ما از تک تک شما قدردانی می کنیم و نمی خواهیم شما را به عنوان کارمند از دست بدهیم.” اما افرادی که برای شما اهمیت بیشتری دارند کسانی هستند که برای واکسیناسیون به شما نیاز دارند. “

دیدگاهتان را بنویسید