سگ ، دختر The Bounty Hunter ، می گوید به او گفته شده است که “اطلاعات فعال” را افشا نکند.


سگ دختر شکارچی فضل ، لیسا چپمن ، گفت که به او دستور داده شده است “اطلاعات فعال” در مورد جستجوی برایان لاندری را به اشتراک نگذارد – در حالی که پدرش پس از زخمی شدن مچ پای خود در هنگام شکار انسان به کلرادو برمی گردد.

هفته گذشته ، چپمن طعنه زد که “اخبار بزرگی” در مورد جستجوی 23 ساله فراری ، تنها فردی که به مرگ دوست دخترش ، گابی پتیتو علاقه مند است ، به زودی آزاد می شود.

“سلام بچه ها ، من به دلیل امنیت حسابم از توییتر مسدود شدم. من تازه برگشتم بسیاری از مردم درباره آخرین توییت من با اخبار مهم می پرسیدند ” او در توییتی گفت یکشنبه “از من خواسته شد که اطلاعات فعال را به دلیل حجم زیاد رسانه ها در این پرونده به اشتراک نگذارم.”

وی مشخص نکرد که چه کسی به او گفته است مادر را نگه دارد.

دختر تلویزیون تلویزیونی همچنین پس زمینه مشکی را ارسال کرد که در آن نوشته بود: “من می دانم که من بسیار ناپدید می شوم ، پیوسته پیام ارسال نمی کنم و حذف می شوم. حقیقت این است که من یک ابرقهرمان هستم. ”

چپمن او در توییت دیگری گفت “معمول است که ما (از جمله همه شما) آنقدر حرارت را روی فراری بگذاریم که او حفاری کند ، دوباره ظاهر می شود” ، و اضافه کرد که “طعمه تنظیم شده است”.

هفته گذشته ، او در توییتر نوشت که باید “لحظه ای محکم بماند … به محاکمه اعتماد کند.”

سگ دختر شکارچی فضل ، لیسا چاپمن ، گفت که به او گفته شده است که اطلاعات مربوط به جستجوی برایان لاندری را فاش نکند.
اینستاگرام

در همین حال ، چپمن همچنین گفت که پدر 68 ساله اش – که نام اصلی او دواین چاپمن است – “موقتاً برای انجام کارهای تجاری به کلرادو برمی گردد.”

او اشاره کرد که سگ “در ماه عسل در فلوریدا بود”. اضافه كردن: “ما هنوز فعالانه به دنبال آن هستیم #برایان لاندری، ترک یک تیم در فلوریدا. مثل همیشه ، هر کاری که بتوانم با شما به اشتراک بگذارم ، انجام خواهم داد. ”

تیم پدرش به WFLA گفت که او در حال بازگشت به کلرادو بود تا پس از زخمی شدن مچ پا هنگام جستجو برای لوندری ، توسط پزشک معاینه شود.

او همچنین بودجه جمع آوری می کند تا به جستجوی گران قیمت ادامه دهد. ” جاش بنسون ، گزارشگر WFLA در توییتر خود نوشتبه

این تیم می گوید یک شبکه با استعداد از اعضای تیم محلی ایجاد کرده است که آن را “تیم فلوریدا” می نامند ، که با ترک آن به جستجو ادامه می دهد. او می گوید تا زمانی که در کلرادو حضور دارد به پردازش مشتریان احتمالی خود ادامه خواهد داد. ” او اضافه کردبه

سگ به سان گفت که تیمش بیش از 3000 تماس دریافت کرد – اگرچه او اذعان داشت که بیشتر طرفداران آنها گفتند: “سلام ، ما سگ را دوست داریم!” وی افزود: اما بقیه “بسیار خوب” هستند.

گفته می شود برایان لاندری در 13 سپتامبر خانه والدین خود را ترک کرد.
گفته می شود برایان لاندری در 13 سپتامبر خانه والدین خود را ترک کرد.
اینستاگرام

“برای بدست آوردن کسی ، مهم نیست چگونه [or] او چه درجه ای دارد. “او به خبرنگاران گفت.

لاندری ماه گذشته پس از آنکه والدینش ادعا کردند او برای سفر به رزرو 25000 هکتاری کارلتون ، جایی که مقامات از 18 سپتامبر در حال جستجو هستند ، از خانه پورت شمالی خانواده اش ناپدید شد.

والدین وی ، کریس و روبرتا لاندری ، در ابتدا به پلیس گفتند که پسر آنها در 14 سپتامبر خانه را ترک کرده است – اما با وجود بدنامی که در اطراف او وجود داشت ، سه روز منتظر ماندند تا وی را مفقودالاثر اعلام کنند.

Dog the Bounty Hunter پس از زخمی شدن مچ پای خود هنگام شکار برایان لاندری به کلرادو بازگشت.
Dog the Bounty Hunter پس از زخمی شدن مچ پای خود هنگام شکار برایان لاندری به کلرادو بازگشت.
دنور پست از طریق گتی ایماژ

هفته گذشته ، وکیل خانواده استیون برتولینو سپس در بیانیه ای گفت که لباسشویی ها اشتباه هستند و گفت برایان در واقع در 13 سپتامبر خانه را ترک کرده است.

برایان تحت بازجویی در مورد ناپدید شدن پتیتو در سفر زوج این زوج تحت تعقیب بود – اما او از همکاری حمایت کرد و حاضر نشد.

او بدون دوست دختر 22 ساله اش در 1 سپتامبر به خانه بازگشت ، تقریباً سه هفته قبل از پیدا شدن جسد وی در اردوگاه وایومینگ در 19 سپتامبر.دیدگاهتان را بنویسید