سوپرمن جدید در کمیک های DC به عنوان دوجنس گرا ظاهر می شود


روز جدیدی برای مرد فولادی است.

به گفته تیم DC پشت این شخصیت که با IGN صحبت کرده است ، سوپرمن در ادامه روند اخیر شخصیت های کمیک که به عنوان LGBTQ ظاهر می شوند ، اکنون دوجنس گرا و در مبارزه برای مسائل اجتماعی جهانی است.

این اخبار مربوط به تکرار سنتی کلارک کنت نیست ، بلکه پسر 17 ساله اش ، جان است که اخیراً شنل پدرش را بر عهده گرفته است.

جان تیمس ، هنرمند ، جان تیمس به IGN گفت: “کار جان کنت در نقش سوپرمن بسیار بزرگ است … امیدوارم در آینده به چنین چیزهایی به عنوان یک معامله بزرگ نگاه نشود.”

“جالب خواهد بود که او را نه تنها در تلاش برای یافتن خود به عنوان یک شخص ، بلکه به عنوان یک ابرقهرمان جهانی در فضای پیچیده زندگی مدرن ببینم.”

به گفته نویسنده ، زندگی مدرن – زندگی ای که جان در آن با جی ناکامورا خبرنگار جوان “هکتیویست” رابطه برقرار کرد – به همراه تهدیدهای بین کهکشانی به مسائل اجتماعی جهان نیز می پردازد. تام تیلور به

جان کنت مانند پدرش عاشق خبرنگار شد.

“این س forال از جان (و تیم خلاق ما) این است که چرا یک سوپرمن جدید باید امروز بجنگد؟ آیا سوپرمن هفده ساله می تواند با ربات های بزرگ نادیده گرفته شود و بحران آب و هوا را نادیده بگیرد؟ البته که نه. آیا کسی با بینایی فوق العاده و شنوایی فوق العاده می تواند جهل فراتر از مرزهای خود را نادیده بگیرد؟ آیا او می تواند وضعیت پناهجویان را نادیده بگیرد؟ ”

تیلور گفت ، این تمایل به انجام کارهای خوب برای نیازهای روزانه زمین ، ویژگی کلارک کنت نیست ، بلکه در عوض یکی از مادران جان ، لوئیس لین ، دیلی سیاره ، است.

جوان ، دوجنسگرا و آگاه اجتماعی.  اینها ویژگی های جدیدترین سوپرمن است.
جوان ، دوجنسگرا و آگاه اجتماعی. اینها ویژگی های جدیدترین سوپرمن است.

“جان پسر شدیدترین و کارآمدترین روزنامه نگار روی کره زمین است. همراه با این احساس قوی از حق و باطل ، یک بدخواهی غریزی برای فساد و میل شدید به حقیقت برای به دست آوردن اطلاعات غلط به وجود می آید. ”

برای تیلور ، که می گفت بسیاری از داستانهای قبلی LGBTQ او رد شده است ، پیشرفت با اقتباس تدریجی سوپرمن نقطه عطفی بزرگ برای کمیک ها بود.

“من می دانستم که جایگزینی کلارک با یک ناجی راست دیگر می تواند یک فرصت از دست رفته باشد. من همیشه گفته ام که همه به قهرمانان نیاز دارند و همه شایسته این هستند که در قهرمانان خود دیده شوند. ”

“امروز ، سوپرمن ، قدرتمندترین ابرقهرمان روی کره زمین ، در معرض دید عموم قرار می گیرد.”

کنت در حال حاضر به شخصیت های بتمن ، رابین (تیم دریک) و دشمن هارلی کویین ، به عنوان یکی دیگر از شخصیت های LGBTQ از دنیای DC پیوست.

در کمیک های مارول ، مردان ایکس سال گذشته تأیید کردند که کیت پراید دوجنس گرا است و همچنین وضعیت “سه گانه” بین سایکلوپس ، ولورین و ژان گری را تحریک کرد.

دیدگاهتان را بنویسید