سناتور جو مانچین هنگام سخنرانی چاک شومر در طبقه بالا سرخوردگی نشان می دهد


سناتور جو مانچین طاقت تماشای سخنرانی GOP پنجشنبه شب را نداشت ، در حالی که چاک شومر ، رهبر اکثریت مجلس سنا ، صورت خود را پوشانده بود و سرانجام در هنگام اظهار نظرها کنار رفت.

این واکنش سرزنده در حالی رخ داد که شومر قبل از اینکه سنا به طور رسمی اختیارات وام دهی دولت را تمدید کند ، صحبت کرد – و همه چیز توسط یک اتاق CSPAN ضبط شد.

شومر اظهارات خود را در حالی آغاز کرد که منچین پشت سرش مقابل دوربین نشسته بود: “جمهوری خواهان یک بازی حزبی خطرناک و پر مخاطره انجام دادند و خوشحالم که توانایی آنها کار نکرد.”

در حالی که شومر رهبر اقلیت سنا میچ مک کانل و سناتورهای جمهوری خواه را مقصر می دانست ، منچین ابتدا سرش را تکان داد ، سپس کف دست هایش را روی صورت وحشت زده اش فشار داد.

“[Senate Minority] رهبر [Mitch] شومر گفت ، مک کانل و جمهوری خواهان در سنا اصرار دارند که راه حلی برای سقف بدهی می خواهند – اما دموکرات ها باید خودشان آن را از طریق یک روند آشتی طولانی مدت ، پیچیده و خطرناک بردارند.

جو مانچین سرش را تکان داد ، سپس کف دست هایش را روی صورتش فشار داد ، در حالی که چاک شومر سخنرانی خود را به طبقه بالا صدا کرد.
آ؟

کمتر از یک دقیقه بعد ، همچنان که شومر مک کانل را هدف قرار می داد ، منچین در حال دور شدن دیده می شد.

بعداً ، در خارج از اتاق ، منچین این سخنرانی را محکوم کرد.

منچین به خبرنگاران گفت: “من فکر نمی کردم در حال حاضر درست باشد.”

“ما باید خلع سلاح کنیم. شما نمی توانید سیاست بازی کنید. هیچ یک از ما نمی توانیم – در هر دو طرف “، گفت منچین. “مدنیت از بین رفته است.”

میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا در سخنرانی جمهوری خواهان مورد حمله چاک شومر قرار گرفت ، زیرا در آن زمان منچین سرش را تکان داد.
میچ مک کانل ، رهبر اقلیت سنا در سخنرانی جمهوری خواهان مورد حمله چاک شومر قرار گرفت ، زیرا در آن زمان منچین سرش را تکان داد.
آ؟

هیچ جمهوری خواهی به تصویب لایحه فعلی افزایش بدهی رای نداد ، اما رای 50-48 این حزب پس از آنکه 11 نماینده جمهوری خواه برای پایان بحث در مورد این اقدام دقایقی قبل رای دادند ، به نتیجه نهایی رسید.

دیدگاهتان را بنویسید