سناتور ایالتی فرماندار را وادار می کند تا درباره اجرای قانون و ارتش تحقیق کند


سناتور ایالت بروکلین ، زلنور میری ، فرماندار نیویورک را واداشت تا برای “ریشه کنی” افراط گرایی تلاش کند پس از آنکه گزارش WNYC / Gothamist پیوندهای آشکاری را بین نیروی انتظامی نیویورک و پرسنل نظامی و گروه نگهبان سوگند ، یک گروه مسلح و ضددولتی نشان داد که اعضای آن گفته می شود. در قیام فصل ژانویه ایالات متحده نقش ایفا کرد.

میری در نامه ای به فرماندار روز جمعه ، شبه نظامیان افراطی را “تهدید جدی برای امنیت عمومی” خوانده و از هوچول خواسته است تا مشخص کند که چه اقداماتی برای تحقیق و شناسایی اعضای نیروی انتظامی و گروه نظامی در حال انجام است.

میری در این نامه می گوید: “نیویورکی ها باید اطمینان داشته باشند که کسانی که محافظت از جوامع ما به آنها سپرده شده است ، مخالفت مشترکی با خشونت های افراطی و ملی گرایی شبه نظامی دارند.”

سناتور به طور خاص ادوارد کیروز ، رئیس ستاد گارد نیویورک را که نام او در دفترچه خاطرات اعضایی که توسط گروه هک شده بودند و به یک سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر شفافیت اینترنت تبدیل شده بود ، پیدا کرد که هفته گذشته داده ها را منتشر کرد.

گارد نیویورک یک نیروی دولتی داوطلبانه است. کیروز به فرماندار گزارش می دهد و همچنین یک کارمند غیرنظامی در بخش امور نظامی و دریایی ایالت نیویورک است که بر حدود 20000 نظامی و امنیتی در سراسر ایالت نظارت می کند.

کیروز در ایمیلی به WNYC / Gothamist اعتراف کرد که در The Oath Keepers ثبت نام کرده است ، اما می گوید که به طور فعال در سازمان مشارکت نداشته و هرگز در هیچ یک از فعالیت های آن شرکت نکرده است. اما در مجلات ، ورودی مربوط به پرسنل گارد نیویورک به توانایی وی در “استخدام از ارتش و گارد هوایی NY ، گارد ایالت نیویورک و USCG” اشاره می کند. [Coast Guard] کمکی. “

در پاسخ به نامه Myrie ، Hazel Crampton-Hays ، سخنگوی فرماندار Hochul ، تأیید کرد که دفتر وی در حال بررسی موضوعات مطرح شده توسط سناتور ایالتی و بررسی “وضعیت در گارد نیویورک” است.

کرامپتون-هایس گفت: “فرماندار هوچول در برابر دیدگاه های افراطی و عدم تحمل زشت صفر تحمل دارد.”

کی روش بلافاصله به درخواست اظهار نظر در مورد نامه پاسخ نداد.

تحقیقات اولیه Gothamist / WNYC همچنین دو افسر NYPD را نشان داد که به نظر می رسد برای شبه نظامیان استخدام شده اند ، به همراه ده ها تن از اعضای فعلی و سابق نیروی انتظامی از سراسر ایالت.

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک گفت که هر افسری که با این گروه بیعت کرده است باید اخراج شود. شهردار در سخنرانی خود در برنامه برایان لرر در WNYC روز جمعه گفت که سرنخ های خاصی مورد بررسی قرار می گیرد ، اما او شهر را به بررسی همه اعضای NYPD برای پیوندهای احتمالی افراطی راهنمایی نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید