سناتور آلاسکا ، لورا رینبولد ، مبتلا به COVID-19 مثبت است


یک نماینده مجلس آلاسکا که به دلیل امتناع از پوشیدن ماسک از شرکت هواپیمایی منع شده بود ، آزمایش COVID-19 مثبت اعلام کرد.

سناتور ایالتی لورا رینبولد سه شنبه شب در خانه در قرنطینه بود ، جایی که به دوستان فیس بوکی خود گفت که “کاملاً تحت تأثیر قرار نگرفته است” ، به CDC دستور داد تا تایلنول را مصرف کند و تصمیم گرفت “دستور” خود را اختراع کند.

“نوبت من است که با کووید مبارزه کنم … بازی! به نظر شما چه کسی برنده می شود؟ وقتی من او را شکست می دهم ، من دستور العمل خود را به شما می گویم “، سیاستمدار جمهوری خواه قبل از اینکه” دستور “خود را برای درمان های غیرمجاز ذکر کند.

“من مقدار زیادی ویتامین ABCD و Quercitin و سیترات روی مصرف می کنم. ویتامین E و آسپرین برای کاهش لخته شدن. این 57 ساله نوشت: خوشحالم که Ivirmectin “ناامید کننده” است.

FDA اخیراً هشدار شدیدی علیه استفاده از ایورمکتین توسط انسان یا حیوانات – یک داروی ضد انگلی که برای درمان عفونت های کرم حلقوی مورد استفاده قرار می گیرد – برای درمان COVID -19 ، صادر کرد.

راینبولد در پست خود در شبکه های اجتماعی ، ایویرمکتین را که FDA نسبت به استفاده از آن برای درمان COVID-19 هشدار داد ، به عنوان “سرپوش” توصیف کرد.
آ؟
آزمایش دیوید ویلسون ، سناتور آلاسکا ، COVID-19 مثبت بود.
آزمایش دیوید ویلسون ، سناتور آلاسکا ، COVID-19 مثبت بود.
آ؟

راینبولد در بهار امسال پس از ممنوع الخروجی از خطوط هوایی آلاسکا ظاهر شد و مجبور شد 750 مایل رانندگی کند و با یک کشتی به رأی علیه لایحه فوریت های بهداشت عمومی رأی دهد. آلاسکا تنها خط هوایی است که از منطقه آنکوریج به جونو پرواز می کند.

بر اساس گزارش Anchorage Daily News ، سناتور دیوید ویلسون ، سناتور جمهوریخواه ایالت دوم ، مثبت تشخیص داد.

دیدگاهتان را بنویسید