سقوط داربست در هنگ کنگ باعث مرگ کارگر ، گیر رانندگان می شود


ویدئوی تکان دهنده نشان می دهد که داربست در هنگ کنگ در 30 طبقه بالا فرو می ریزد و طوفان گرمسیری روز جمعه نزدیک می شود – رانندگان را در اتومبیل های خود به دام می اندازد و یک کارگر ساختمان را می کشد.

ویدئوهای منتشر شده در اینترنت داربست های سنتی بامبو را نشان می دهد که ناگهان در ساعت 10 صبح در باد شدید و باران شدید فرو می ریزد و جاده خارج از برج املاک بورلی هیل را به طور کامل می پوشاند.

به نقل از South China Morning Post (SCMP) ، نزدیک به 20 ماشین آتش نشانی و 8 آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند ، جایی که حداقل دو راننده در اتومبیل های خود در زیر بامبو که تا طبقه 30 امتداد داشت ، در خودروهای خود محبوس شده بودند.

به گفته این رسانه ، یک کارگر ساختمانی 55 ساله در لاشه سقوط کرد و رسیدن به آن یک ساعت و 20 دقیقه در شرایط خطرناک ناشی از نزدیک شدن طوفان گرمسیری Lionrock طول کشید.

به گفته مقامات روزنامه ، وی هنگامی که پیدا شد بیهوش بود و در بیمارستان محلی مرده اعلام شد.

یکی از همکاران مرد وی بدون جراحت از لاشه خارج شد و بقیه خدمه هفت نفره سالم بودند.

SCMP گفت ، با این حال ، دو راننده در وسایل نقلیه خود در زیر آوار داربست ، که ابعاد آن حدود 330 فوت در 500 فوت بود ، گرفتار شده بودند.

به گفته مقامات ، یک نفر در اثر شکستن یک تکه بامبو از شیشه جلو دچار جراحات جزئی شد.

رصدخانه هنگ کنگ گزارش داد که طوفان گرمسیری Lionrock در جنوب غربی مرکز مالی منطقه ای واقع شده است که 7.5 میلیون نفر جمعیت دارد. حداکثر وزش باد مداوم با سرعت 38 مایل در ساعت اندازه گیری شد.

دو راننده در خودروهای خود در زیر داربست گیر کرده بودند.
TVB از طریق AP Video
آتش نشانان در محل بخشی از داربست بلوک ها که در شرایط آب و هوایی شدید در هنگ کنگ فرو ریخت کار می کنند
پس از تصادف نزدیک 20 خودروی آتش نشانی و 8 آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.
TVB از طریق AP Video

در دیگر نقاط چین ، وزارت منابع طبیعی و اداره هواشناسی چین هشدارهایی در مورد رانش زمین و سیل در شمال و غرب از جمله استانهای شانشی ، سیچوان ، شانشی و گانسو صادر کرده اند.

هشدار وقوع سیل در بخشهای میانی و پایینی رودخانه زرد ، دومین رودخانه طولانی چین ، که سابقه طولانی در فوران سواحل آن را دارد ، صادر شده است ، اما در سالهای اخیر به دلیل استفاده بیش از حد از سطح آب ، کاهش قابل توجهی مشاهده شده است.

با موضوعات ارسالدیدگاهتان را بنویسید