سزار میلان منکر این است که سگش سگ ملکه لطیفه را کشته است


سزار میلان ادعاهای کشته شدن نوزاد ملکه لطیفه توسط سگش را به شدت رد کرد.

به گفته مردم ، نماینده ستاره “سگ نجواگر” گفت که اتهام این که پیت بول جونیور او که امسال در سن 15 سالگی فوت کرد ، کودک رپر را به قتل رساند “یک دروغ آشکار” بود.

ژیمناست لیدیا ماتیس – که اخیراً با طرح ادعای حمله سگ در سال 2017 شکایت کرد – همچنین در دعوی ادعا کرد که جونیور به سگهای دیگر از جمله سگ متعلق به ملکه لطیفه حمله کرد. او مدعی شد که میلان حمله یک کارمند را به لطیفه گفت که سگش توسط یک ماشین مورد اصابت قرار گرفته و کشته شده است.

لطیفه در مورد این روند اظهار نظری نکرد.

نماینده میلان در پاسخ به ادعاهای ماتیس ، جوجه در واحد آموزشی خود که مادرش در آن زمان در آن کار می کرد به او حمله کرد ، گفت: “این حادثه بیش از 4 سال پیش رخ داد.

“دو هفته پیش ، وکیل خانم متیس نامه ای فرستاد که از آقای میلان خواسته بود تا مبلغ 850،000 دلار به او پرداخت کند – در غیر این صورت” به مطبوعات “خواهد رفت. آقای میلان از پاسخ به این تهدید امتناع کرد و نتیجه این مصاحبه است. “

ملکه لطیفه و سزار میلان
میلان به آموزش سگ های ملکه لطیفه کمک کرد.
توییتر

بیانیه ادامه داد: “همانطور که همه می دانند ، سزار میلان یکی از برجسته ترین متخصصان جهان در زمینه آموزش سگ است. آقای میلان در طول زندگی فوق العاده خود ، هزاران سگ رفتاری را پرورش داده و به او کمک کرده است – اغلب با سگ هایی که در معرض “رها کردن” قرار دارند. ”

وی افزود که ماتیس از این خطر “به خوبی” آگاه است و “پس از این حادثه بارها به املاک و مزرعه خود بازگشت”.

نمایندگان میلان و لطیفه فوراً به درخواست صفحه شش برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

دیدگاهتان را بنویسید