سرمربی موقت Rich Bisaccia آماده مربیگری Raiders استهندرسون ، نو. (AP) – درک کار روز چهارشنبه وارد زمین تمرین شد و منتظر شنیدن یک صدا بود. “ما منتظر هستیم …

هندرسون ، نو. (AP) – درک کار روز چهارشنبه وارد زمین تمرین شد و منتظر شنیدن یک صدای واحد بود.

“من منتظر بودم که او روی هدست من کلیک کند و با من صحبت کند. شوخی کن ، بخندم ، رهایم کن ، اخراجم کن ”

اما عصر جدیدی در لاس وگاس وجود دارد ، جایی که جان گرودن دیگر با هیچ چیز شوخی نمی کند و هماهنگ کننده تیم های ویژه ، ریچ بیساکیا ، اکنون سرمربی موقت Raiders است.

مایک مایوک ، سرپرست مهاجمان در مورد بیساکیا روز چهارشنبه در محل تمرینات تیم گفت: “او در رختکن – در رختکن ما – به اندازه هر مربی که در زندگی خود دیده ام احترام قائل است.”

“آیا او مربی بزرگی است؟ معلومه که آره. اما او حتی مرد بهتری است. و آن چیزی که من همیشه وقتی از او حمایت می کردم به مردم می گفتم این است که او طبیعی ترین رهبر مردانی است که من تا به حال شناخته ام. “

بیساکیا ، در حال حاضر در بیستمین فصل خود به عنوان مربی NFL ، به نفع گرودن مداخله می کند ، که دوشنبه پس از انتشار گزارش هایی در مورد ایمیل های ارسال شده قبل از استخدام در سال 2018 که حاوی اظهارات نژادپرستانه بود ، استعفا داد.

مایوک گفت که وی قبلاً بیساسیا را برای پست سرمربیگری تایید کرده است. و اینکه بیساکیا با توجه به روابطی که در هر سه مرحله تیم ایجاد کرده است برای مهاجمان مناسب خواهد بود و می گوید چون بیساسیا مربی تیم های ویژه بوده است ، بیشتر از هر چیزی با بازیکنان تیم درگیر است. یک مربی دیگر

بیساکیا ، اولین شغلش در NFL زیر نظر Gruden در سال 2002 ، هنگامی که به عنوان هماهنگ کننده تیم های ویژه Tampa Bay Buccaneers استخدام شد ، گفت: “هیجان انگیز آسان است … این قطعاً یک زمان هیجان انگیز است.”

“هیچ کس نمی خواهد در این شرایط خاص سرمربی باشد ، هیچ کس نمی خواهد در این شرایط خاص جلوی او قرار گیرد. اما این یک فرصت باورنکردنی است ، نه تنها برای من ، بلکه برای همه مربیان دیگر که ببینند با این سختی ها چه می توانیم انجام دهیم ، و ببینیم با این چالش چه کار می توانیم انجام دهیم. ”

رزومه بیساچیا شامل 19 فصل تجربه به عنوان هماهنگ کننده تیم های ویژه NFL ، با Raiders (2018-20-20) ، Dallas Cowboys (17-2013) ، San Diego Chargers (2011-12-12) و Buccaneers (2002-10-10) است. بیساکیا در تیم Gruden بود که Tampa Bay در اولین فصل خود به عنوان مربی NFL سوپر بول 37 را برد.

هم مایوک و هم بیساکیا گفتند که از آنجایی که افشاگری های روز دوشنبه در مورد گرودن نه تنها Raiders ، بلکه کل NFL را تکان داد ، آنها به همراه مالک مارک دیویس و کاپیتان تیم به رختکن رفتند.

دیویس از صحبت با خبرنگاران خودداری کرد ، به جز بیانیه ای که استعفای گرودن را پذیرفت.

همراه با مایوک و بیساکیا ، کار ، دارن والر تنگ و دفاعی مکس کراسبی پس از تمرین با خبرنگاران صحبت کردند ، همه با یک روند فکری یکسان: زمان حرکت است ، برای آوردن دنور برونکوس.

Raiders و Broncos ، که در AFC West برای دومین بار مساوی کرده اند ، تنها یک بازی در لس آنجلس چارجرز ، روز یکشنبه در دنور دیدار می کنند.

وی گفت: “ما تیم خوبی داریم ، ما یک تیم 3-2 هستیم ، اینطور نیست که ما یک نوع چرخه بد را پشت سر گذاشتیم و ناگهان تغییری ایجاد شد و پایان فصل است و فصل به پایان رسیده است.” بیساکیا. “ما 12 بازی داریم. احساس می کنیم زمان زیادی داریم ما احساس می کنیم که هنوز اهداف زیادی در پیش داریم. ”

بیساکیا گفت که فکر نمی کند برنامه به دلیل وجود کادر مربیگری در محل کار مشکلی ایجاد کند.

هماهنگ کننده خط دفاعی گاس بردلی و مربی خط دفاع رود مارینلی هر دو دارای تجربه سرمربیگری هستند ، همانطور که تام کیبل ، مربی خط حمله. گرگ اولسن ، هماهنگ کننده تهاجمی ، بازی را بر عهده می گیرد ، که می تواند تغییراتی را در کار ایجاد کند که به کار اجازه می دهد کارت بازی را با یک بازی پاس برجسته تر گسترش دهد ، نه برنامه اصلی Gruden برای تعیین سرعت.

کار گفت: “من در این وضعیت قرار داشتم ، فکر می کنم او پنجمین سرمربی در هشت سال گذشته است ، بنابراین احساسات را زمانی می دانم که او یک تیم فوتبال خوب است و وقتی نیست.”

“این تیم ، راهی که امروز وارد آن شدیم نیز برای ما بود. ما یک تیم فوتبال خوب هستیم ، ما این را باور داریم. ما باید بهتر بازی کنیم ، اما هنوز هم معتقدیم که می توانیم با هر کسی رقابت کنیم.

“از نظر احساسی ، من کار دارم. این هیچ وقت تغییر نکرده ، مهم نیست مربی کیست ، مهم نیست چه کسی در تیم با من است. من باید کار کنم و این افراد را هدایت می کند. به ویژه در حال حاضر ، آنها بیش از هر زمان دیگری به رهبر نیاز دارند. ”

یادداشت ها: مایوک گفت DE Carl Nassib ، اولین بازیکن فعال NFL در NFL ، یک روز شخصی درخواست کرد. مایوک گفت که آن دو بارها صحبت کرده و برنامه ریزی کرده بودند تا اواخر چهارشنبه ملاقات کنند ، اما نسیب به او گفت “او کارهای زیادی برای پردازش دارد … و البته ما از این درخواست حمایت می کنیم.” … DT جاناتان هانکینز (ران) ، DE Yannick Ngakoue (استراحت / زانو) و والر (استراحت / زانو) روز چهارشنبه شرکت نکردند.

___

پوشش بیشتر NFL AP: https://apnews.com/hub/nfl و https://twitter.com/AP_NFL

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید