سرمایه گذاری بخش خصوصی در ۱۲۵۶ پروژه کشاورزی


به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، عطاءالله ابراهیمی صبح امروز در دیدار کادر جهاد کشاورزی با نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: وی.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی شهرام محال و بختیاری با بیان اینکه در هفته جهاد کشاورزی ۴۵ طرح با وام ۱۱۳ میلیارد تومانی فعال شد، اضافه کرد: این طرح ها برای هزار و ۴۷ نفر فرصت شغلی ایجاد می کند.

وی با بیان اینکه طی سال گذشته ۵۰۳ میلیارد تومان به تولیدکنندگان بخش کشاورزی اعطا شده است، گفت: یک هزار و ۲۵۶ طرح سرمایه گذاری برای بخش خصوصی در حال اجراست که از این تعداد تاکنون ۶۵۳ طرح به بانک ها ارائه شده است.

توزیع ۳۰۰ تن نهاده بین کشاورزان

ابراهیمی افزود: سال گذشته ۳۰۰ هزار تن نهاده بین دامداران استانداری توزیع شد و سند توسعه دام استانداری تهیه و آماده تصویب است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان توسعه ۲۰۰۰ هکتار باغات، کشت گیاهان دارویی، اجرای ۲۸ طرح آبی، اجرای سالانه طرح های جدید آبی، احداث قنوات، احیای قنوات و دیگران. طرح ها و برنامه های خانواده جهاد کاورزی.

۱۳۷۰۰۰ هکتار زمین مورد بررسی قرار گرفت

وی با بیان اینکه طرح کاداستر و تعیین واگذاری زمین یکی از دغدغه های مستمر مردم بود، ادامه داد: در سال گذشته ۱۳۷ هزار هکتار زمین مورد بازرسی و رفع اختلاف قرار گرفت که منجر به مشکلات اراضی جانکان و مهدیه عشقفتک شد. ، شیخبان و خنیرزا بسته شد.

ابراهیمی ثبت اسناد و املاک و صدور سند را اولویت جهاد کشاورزی دانست و افزود: در سفر اخیر به این بخش، اعتبارات خوبی شامل ۲۰۰۰ میلیارد تومان از محل اعتبار تملک املاک و ۲ هزار و ۱۴۸ میلیارد تومان از محل کشاورزی به دست آمد. تسهیلات بخش تحولات اساسی را در جهاد اختصاص می دهد. کشاورزی ایجاد می کند.

وی گفت: در راستای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها در هفته های گذشته ۴۸۰۰ طرح به ثبت رسید که در راستای رفع دغدغه سرمایه در گردش واحدهای تولیدی در روزهای گذشته بالغ بر ۶۵ میلیارد تومان شد. ۶۵ میلیارد تومان از محل اعتبار تخصیص می یابد و با این میزان سرمایه در گردش واحدهای تولیدی تامین می شود.

ابراهیمی در خاتمه به افتتاح ۵ طرح کشاورزی تا پایان روز اشاره کرد و گفت: پروژه های کارخانه علوفه هیدروپونیک، ۲ طرح گلخانه ای و یک طرح آبیاری تحت فشار به نام طرح های شهرستان شهرکرد با حضور در شهرستان شهرکرد راه اندازی می شود. فرماندار و. سایر مقامات

انتهای پیام/۶۸۰۳۶
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید