سرعت اینترنت در روستاهای کردستان ۲۵ برابر شد – مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتباطات اقلیم کردستان، آزاد حکمت گفت: این رویه با تلاش همکاران وی در حوزه داده و انتقال آن با تامین امکانات و تجهیزات لازم با سرمایه گذاری ۱۰۰ نفر انجام شد. میلیارد ریال در کمترین زمان

وی افزود: افزایش پهنای باند اینترنت برای مخابرات منجر به دسترسی سریع مشتریان مخابرات به داده ها و اطلاعات موجود در فضای مجازی و انجام سریعتر برخی امور اداری و روزمره در بسترهای اینترنتی و ایجاد شرایط برای ارائه و فروش محصولات بومی در روستاها می شود. مناطق (اکتساب و کار).

حکمت گفت: بر این اساس مخابرات اقلیم کردستان پروژه های مهمی را در راستای توسعه و نوسازی زیرساخت های مخابراتی و ارتباطی در استان انجام داده است.

مدیر ارتباطات منطقه کردستان اعلام کرد: پهنای باند اینترنت در روستاهای «تازه آباد (عیسی آباد)» و «جنت بو» شهرستان سنندج از ۴ کار می کند. میلی گرم به ۱۰۰ میلی گرم، ۲۵ برابر افزایش یافته است.

وی گفت: اجرای این طرح در روستاهای «تازه آباد» و «جنت بو» شرایط را برای افزایش سرعت سرویس ADSL و ارائه این سرویس به متقاضیان جدید فراهم کرد.

حکمت خاطرنشان کرد: توسعه و ایجاد زیرساخت های داده در روستاها می تواند از پدیده اجتماعی مهاجرت به شهرها جلوگیری کند. آه تو برای رسیدن به این مهم از هیچ تلاشی دریغ نکرد عدد. گل سرخ.