ستاد انتخاباتی ترامپ ، دیگران: لباس کارگران Dominion بی اساس است


دنور (AP) – وکلای ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ، وکیل وی رودی جولیانی و چهره های محافظه کار رسانه ها خواستار …

دنور (AP) – وکلای ستاد انتخاباتی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ، وکیل او رودی جولیانی و چهره های محافظه کار رسانه روز چهارشنبه از قاضی خواستند شکایت افترا علیه کارمند سابق Dominion Voting Systems را که ادعا می کند شغل خود را از دست داده ، رد کند. پس از اتهام دروغین برای تلاش برای شرکت در انتخابات 2020.

اریک کومر ، مدیر امنیتی سابق Dominion در کلرادو ، می گوید که پس از مبارزات انتخاباتی ترامپ در محاکمه با تهدید به مرگ مخفی شده بود و دیگران گزارشی تأیید نشده منتشر کردند که کومر در یک تماس تلفنی قبل از انتخابات به فعالان آنتیفا گفت. می توان رای را برای جو بایدن تعیین کرد.

با وجود شکایات و شکایت های مکرر ، هیچ مدرکی مبنی بر تقلب در انتخابات 2020 یا تقلب گسترده وجود نداشت.

محاکمه دادگاه ناحیه دنور کومر ، کمپین ترامپ ، جولیانی و سیدنی پاول ، وکیل مبارزات انتخاباتی ، میشل مالکین محافظه کار ، وب سایت Gateway Pundit ، جوزف اولتمن ، فعال کلرادو و شبکه خبری One America را نام برد.

این پرونده بر تماس تلفنی اولتمان در سپتامبر 2020 متمرکز است.

وکیل وی گفت که اولتمن با جستجوی گوگل در نام و دومینین شخصی را به نام “اریک” در تماس ادعایی به عنوان کومر شناسایی کرد. اندرو دی فرانکو ، وکیل دادگستری گفت ، اولتمن همچنین پست های خصوصی ضد ترامپ را در شبکه های اجتماعی کومر پیدا کرد.

اولتمن یافته های خود را در یک پادکست منتشر کرد و طبق محاکمه ، هر دو در مورد آن مصاحبه کردند و توسط دیگر متهمان تصویب شدند. هم رئیس جمهور ترامپ و هم پسرش اریک ترامپ گزارش هایی را در توییتر ارسال کردند ، زیرا کمپین در نهایت پس از انتخابات پرونده های ناموفقی را آغاز کرد و مدعی شد که در انتخابات تقلب گسترده ای صورت گرفته است.

جولیانی و پاول هر دو در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از انتخابات به کومر مراجعه کردند و او را متهم به کلاهبرداری کردند.

DeFranco گفت: “این مورد در مورد این نیست که آیا کومر در سپتامبر 2020 تجدیدنظر کرده است یا خیر. این موضوع در مورد این است که آیا اولتمن به طور منطقی معتقد است که کومر در درخواست تجدیدنظر بوده است.” او تا به امروز معتقد است. »

دفرانکو ، وکیل جولیانی ، جو سیبلی ، و وکیل ترامپ ، اریک هولوی ، استدلال کردند که موکلان آنها بدرفتاری نکرده اند ، این گزارش به طور عمومی شناخته شده است و کومر یک شخصیت عمومی است – همه شرایطی که باید مانع از پیروزی کومر در افترا شود. روند.

قاضی ماری اوری موسی بارها از وکیل مدافع پرسید که آیا موکلان آنها تحقیق کرده اند یا سعی کرده اند اظهارات اولتمن را تأیید کنند. وکیل پاسخ داد که موکلان آنها حق دارند در اولین اصلاحیه به گزارشی بپردازند که قبلاً در مالکیت عمومی بوده است. برخی اصرار دارند که هیچ گونه هماهنگی یا توطئه ای علیه کومر یا دومینین وجود ندارد ، همانطور که کومر ادعا می کند.

“در آن زمان ، تردیدهای جدی در مورد تقلب در انتخابات وجود داشت. هولوی گفت ، زمینه مهم است. ”

Dominion که تجهیزات شمارش آرا را به چندین ایالت ارائه کرد ، ادعاها مبنی بر تغییر آرای ترامپ به نفع بایدن را رد کرد.

کومر اصرار داشت که هیچ ارتباطی با آنتیفا ندارد ، هیچ گاه به او زنگ نزده و سوابق “کاملاً ساخته شده” او وجود دارد.

او همچنین گفت که سایت های راست گرا عکس ، آدرس خانه و جزئیات مربوط به خانواده او را درج کرده اند. تهدید به مرگ تقریباً بلافاصله آغاز شد.

وکلای کومر گفتند که شواهدی از روایت پیش بینی شده از تقلب در انتخابات در جستجوی هدف ارائه می دهند و متهمان در کومر یک مورد پیدا کرده اند. جلسه رد جلسه محاکمه وی روز پنجشنبه ادامه دارد.

—-

این داستان به گونه ای تصحیح شد که اولتمن یافته ها را در پادکست منتشر کرد ، نه کومر.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید