سانفرانسیسکو هیچگونه معافیت واکسیناسیون برای کارگران را تأیید نکرده است


سان فرانسیسکو (AP) – حدود 800 کارگر در سانفرانسیسکو برای جلوگیری از …

سان فرانسیسکو (AP) – حدود 800 کارگر سانفرانسیسکو برای جلوگیری از مهلت قریب الوقوع واکسیناسیون یا از دست دادن شغل خود درخواست معافیت پزشکی یا مذهبی کرده اند ، اما تا کنون این شهر حتی یک مورد را نیز تأیید نکرده است. چهار شنبه.

Mawuli Tugbenyoh ، سرپرست سیاستگذاری در وزارت بهداشت گفت: حدود 1900 نفر ، یا 5.5 درصد از نیروی کار 35000 نفری شهر ، تا پایان نوامبر به دستور خود برای واکسیناسیون کامل در برابر COVID-19 عمل نکرده اند. منابع

پلیس ، آتش نشانان و سایر کارکنان که در شرایط پرخطر کار می کنند باید تا روز چهارشنبه واکسینه شده باشند. وی گفت ، با این حال ، در میان 260 کارمند پلیس ، آتش نشانی و کلانتری ، آنها به دنبال معافیت های مذهبی یا پزشکی بودند.

Tugbenyoh گفت که برنامه ها “در اسرع وقت” مورد بررسی قرار گرفت ، اما نمی گوید چه تعداد مورد بررسی و رد شد.

سانفرانسیسکو در 23 ژوئن دستور خود را اعلام کرد و به اولین شهر بزرگ کشور تبدیل شد که همه کارکنان را ملزم به واکسیناسیون در برابر کرونا کرد ، مگر اینکه از معافیت مذهبی یا پزشکی معتبر برخوردار باشند.

بخش منابع انسانی گفت ، حتی اگر معافیت ها پذیرفته شوند ، کارکنان واکسینه نشده می توانند به وظیفه دیگری واگذار شوند ، از کار اخراج شوند ، در صورت امتناع از شلیک ، از آنها خواسته شود از خانه کار کنند یا کار خود را ترک کنند.

تام ساگائو ، سخنگوی انجمن افسران پلیس سان فرانسیسکو گفت ، حدود 120 افسر پلیس به دلیل عدم رعایت مهلت چهارشنبه اخراج می شوند.

اتحادیه در روز چهارشنبه گفت: “با بیش از 90 officers از افسران پلیس واکسینه شده و هر روز بیشتر واکسینه می شوند ، عجله برای اخراج پلیس چندان منطقی نیست.”

شهردار لندن برید به خبرنگاران گفت که در صورت کمبود کارکنان ناشی از کارمندانی که مهلت مقرر را رعایت نکرده اند ، مقامات پلیس آماده تغییر مجدد افسران هستند.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید