سابق کلی کلارکسون هنوز فکر می کند که می تواند مزرعه را در مونتانا بدست آوردفقط با براندون بلک استاک تماس بگیرید “Mr. او همه چیز را می داند. “

او روز سه شنبه به TMZ گفت که شوهر بیگانه کلی کلارکسون به اشتباه معتقد است که هنوز می تواند مزرعه مونتانا را که در آن از زمان تجزیه ژوئن 2020 در آنجا زندگی می کرد دریافت کند.

در فیلم ضبط شده در فرودگاه بین المللی لس آنجلس ، بلک استوک ، 44 ساله ، متقاعد شده بود که قاضی دادگاه در مورد اینکه هنوز چه کسی دارایی 10.4 میلیون دلاری را حفظ کرده است ، تصمیم نگرفته است – با وجود اینکه کلارکسون ، 39 ساله ، در تصمیم اخیر اموال را دریافت کرده است.

بلک استوک ادعا کرده بود که مزرعه “دارایی زناشویی” است زیرا او توافق نامه قبل از ازدواج این زوج را به چالش کشید. با این حال ، قاضی به نفع او رای نداد.

کلارکسون قبلاً از دادگاه خواسته بود اجازه دهد مزرعه را بفروشد زیرا این کار برای او “بار مالی” است. گفته می شود که وی ماهانه 81000 دلار هزینه داشته است.

به بلک استوک دستور داده شد که هزینه ها را در آوریل 2021 شروع کند ، اما این مبلغ چیزی در حدود 200 هزار دلار در ماه که از خواننده از نظر حقوق بازنشستگی و بازنشستگی کودکان دریافت می کند ، ندارد.

بلک استوک و کلارکسون در سال 2013 ازدواج کردند و در سال 2017 جدایی خود را اعلام کردند. خواننده “به خاطر تو” در نوامبر 2020 حضانت اولیه دو فرزند خود ، ریور رز ، 6 ساله و پسر رمینگتون الکساندر ، 5 ساله را دریافت کرد.

طلاق جنجالی آنها ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید