زک جونز ، نیلس لوندکویست برای آخرین مکان رنجرز می جنگد


KINGSTON، RI – لیست رنجرز در حال حاضر 27 ساله است و سرمربی جرارد گالانت اعلام کرده است که این محدوده اساساً تعیین شده است. با این حال ، به گفته گالانت ، جایگاه پاتریک نمت در سومین زوج دفاعی همچنان در جریان است.

زک جونز هنوز در تیم است و برای این کار می جنگد.

جونز روز دوشنبه پس از تمرین رنجرز در ورزشگاه Boss Ice Arena در محوطه دانشگاه رود آیلند گفت: “من هنوز به خودم اعتماد دارم و تا آنجا که ممکن است کار مربیگری را برای من سخت کند.” “به همین دلیل احساس می کنم که الان اینجا هستم ، احساس می کنم آنقدر خوب بازی کرده ام که شایستگی حضور در اینجا را دارم. من تا جایی که بتوانم بازی می کنم و هر اتفاقی بیفتد ، رخ می دهد. ”

جونز پس از کمک به UMass برای اولین قهرمانی ملی هاکی در فصل گذشته ، چهار پاس گل در 10 بازی تیم رنجرز ثبت کرد. جونز گفت رنجرز می خواهد او در این فصل قوی تر شود تا بتواند به اردو برود و برای یک مکان بجنگد.

زک جونز و نیلس لوندکویست
بیل کاسترون ؛ گتی ایماژ

جرارد گالانت در مورد نحوه دفاع از چهار مدافع برتر رنجرز – آدام فاکس ، رایان لیندگرن ، K’Andre Miller و Jacob Trouba – شفاف بوده است. اما مربی گفت که او هنوز در حال ارزیابی این است که چه کسی در جفت سوم در کنار نمت مناسب است ، به ویژه بین جونز و نیلس لوندکویست.

گالانت گفت: “آنها نزدیک هستند ، هر دو بازیکنان خوب و جوان هستند.” “هر دو اردوگاه های خوبی داشتند. باز هم ، ما پنج ، شش پسر اول را به خوبی می شناسیم ، اما جایی در دسترس است و خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. “

سناریویی وجود دارد که در آن رنجرز می تواند لوندکویست را به AHL هارتفورد بفرستد تا با بازی آمریکای شمالی سازگار شود و جونز را حفظ کند. هر دو جونز و نمت روز دوشنبه گفتند که ترجیح نمی دهند در کدام تیم بازی کنند ، با ذکر تجربه از چپ و راست.

جونز در مورد شروع کار در هارتفورد گفت: “من آن را با یک دانه نمک مصرف می کنم.” “اما در عین حال ، احساس می کنم شایسته بازی در NHL هستم. اگر فرستاده شوم ، از آن شکایت نمی کنم ، ناراحت نمی شوم. من قصد دارم به آنجا بروم و تا آنجا که می توانم تلاش کنم تا به NHL بازگردم. ”


رنجرز برای اولین بار با لیست بریده خود کارهای قدرتمند انجام داد.

واحد اول چهار نفر مستقیم در فاکس ، میکا زیبا نژاد ، رایان استروم و آرتمی پانارین حضور داشت و کریس کرایدر در جلو تنها چپ دست بود.

گالانت گفت: “این اولین بار است که ما واقعاً این کار را انجام می دهیم و همه آنها با هم هستند.” “بدیهی است ، ممکن است یک واحد باشد – به احتمال زیاد – اما من هنوز آن را به طور قطعی نمی گویم.”

الکسیس لافرنیر ، کاپو کاکو ، فیلیپ چیتیل و سامی بلیس (در قسمت جلو) به عنوان واحد دوم اسکیت بازی کردند و لوندکویست و یعقوب تروبا در آن نقطه چرخیدند.

گرگ مک کیگ معافیت ها را در روز دوشنبه حذف کرد و به بسته Wolf اختصاص یافت.

دیدگاهتان را بنویسید