“زن خفاشی”: جاویشیا لسلی و رابین گیونز روابط خانوادگی “دشمن” خود را مورد تکان قرار می دهنددر اولین پخش فصل 3 این هفته The CW’s زن خفاشی، با انتخاب cliffhanger از فصل گذشته ، مادر مادر رایان وایلدر را ملاقات خواهیم کرد. شاید. جادا جت با بازی بازیگر مشهور رابین گیونز ، یک تاجر قدرتمند است که ممکن است بچه خود را رها کرده یا نکند ، که اکنون Batwoman رسمی شهر Gotham است ، اگرچه هنوز Jada آن را نمی داند.

گیونز در مصاحبه مشترک با لزلی به Decider گفت: “وقتی آنها برای اولین بار ملاقات می کنند ، جادا می خواهد او را در فاصله ای دور نگه دارد.” “به نظر می رسد که این رابطه می تواند از جهات مختلف متناقض باشد ، اما فکر نمی کنم او نحوه برخورد با آن را بداند.”

اگرچه فقط یک تمسخر کوچک در مورد آنچه از Jada انتظار می رود با پایان قسمت وجود دارد ، ما برای اولین بار یک تنظیم شگفت انگیز دیگر داریم: Batwoman توسط کارآگاه رنی مونتویا (ویکتوریا کارتاژنا) مجبور به همکاری با هنرمند آلیس (ریچل اسکارستن) شد. Cartagena ، به ویژه ، قبلاً نقش شخصیت DC Comics را در FOX بازی کرد گوتیک، اگرچه این یک تکرار متفاوت از زن پلیس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر از لزلی و گیونز در مورد انتظارات هنگام برخورد جهان و رایان دو ژادا ، و همچنین احساس لسلی هنگام آماده شدن برای فصل 3 پس از انتظارات زیادی که جایگزین کیت کین توسط روبی رز در فصل 2 می شود ، ادامه مطلب را بخوانید به

تصمیم گیرنده: جاویشیا ، انتظارات از شما و رایان به عنوان یک شخصیت در فصل 3 در مقایسه با فصل 2 بسیار متفاوت است ، شما و او درباره قرار گرفتن در نقش های مربوطه چه احساسی دارید؟

جاویشیا لسلی: برای من ، فقط سرگرم هستم. من در هر قسمت بسیار سرگرم می شوم ، تا بتوانم فیلمنامه را با همکارانم ، تولید ما ، تیم حرفه ای شگفت انگیز و صحنه ها زنده کنم … بودن در آن بسیار سرگرم کننده است. نمی دانم آیا این فرایند و این تجربیات را با ایده انتظارات طی می کنم یا نه. من فکر می کنم سعی می کنم تا آنجا که می توانم کاملاً حاضر باشم ، زیرا بخشی از روند من در اینجا فقط نمایش های من نیست. من فقط در ونکوور هستم. من در سفری متفاوت در زندگی ام هستم. من برای اولین بار در اولین نمایش خود پیشرو هستم. شبیه “اوه” است. لایه های زیادی در خارج از آن وجود دارد که فقط تجربه من در بازی این شخصیت است. من دوست دارم تا آنجا که ممکن است حاضر باشم. سعی می کنم با انتظارات حرکت نکنم.

در مورد رایان ، من رایان را احساس می کنم … نه ، من معمولاً در زندگی خود را از رایان جدا نمی کنم ، احساس می کنم از سفری آمده ام که احساس نمی کنم آنقدر شایسته هستم که شنل و کاپوت بپوشم. حالا که وارد فصل 3 می شوم ، بیشتر لذت می برم. اوه ، من و رایان شباهت های زیادی با هم داریم. من مطمئن تر خواهم بود که بدانم “خوب. کاپوت و کاپوت مال من است ، تغییر نمی کند. چه کاری می توانم انجام دهم تا تفاوت ایجاد شود؟ چه کاری می توانم انجام دهم که بر کسانی که قبلاً تحت تأثیر قرار نگرفته بودند تأثیر بگذارد؟ چگونه می توانم به آنها کمک کنم؟ ” شما می دانید منظورم چیست؟ این بخشی از سفر من در ذهن من است ، اما ناگهان ، مادرم ، که فکر می کنم مرده است ، در تصویر ظاهر می شود و Jada Jet است. منظورم این است که اگر شما کمیک خوانده اید و من طرفدار بتمن هستم ، بخشی از داستان گاتهام است. او و بروس وین با هم رابطه داشتند. در نمایش ما نیست ، من فکر نمی کنم ما آن را به این شکل بازی کنیم ، من مطمئن نیستم. چیزی برای پرسیدن از رابین وجود دارد ، اما اجازه دهید فقط بگویم که او بخش بزرگی از گاتهام و این داستان است و او مادر من خواهد بود …

رایان یک شخصیت اصلی است. اتصال رایان به شخصیتی که کاملاً وجود دارد و ریشه در کمیک ها دارد بسیار زیباست و دانستن اینکه این میراثی به جا می گذارد بسیار سرگرم کننده است. این فصل بسیار سرگرم کننده خواهد بود. پویایی زیادی وجود دارد. لایه های زیادی وجود دارد. من بی صبرانه منتظر باز شدن همه چیز هستم ، زیرا فقط هر قسمتی را که در آن زمان فیلمبرداری می کردیم ، خواندم.

خب ، رابین ، پس به تو ، و جاویشیا ، پیراهن خوب. در انتهای قسمت متوجه می شویم که احتمالاً جیدا مادر تولد رایان است. در مورد او چه می توانید بگویید؟ آیا روی رایان چرخشی رخ می دهد؟ شاید یک شخصیت راهنما؟ کمی از هر دو؟

رابین گیونز: من احتمالاً کمی از هر دو می گویم. فکر می کنم وقتی آنها برای اولین بار دور هم جمع می شوند ، جادا می خواهد او را دور نگه دارد. به نظر می رسد که می تواند از جهات مختلف یک رابطه متناقض باشد ، اما فکر نمی کنم او نحوه برخورد با آن را بداند. جاویشیا خیلی خوب گفت منظورم این است … او اینجاست ، درست روبرویش ، رایان. این کودکی که او نخواهد داشت ، بخشی از زندگی او خواهد بود و بخشی از زندگی فرزندش نخواهد بود ، درست جلوی او است. او باید از آن مراقبت کند. بخشی که به نظرم جالب و زیبا است از نظر جهات نرمش است و بخشی از زندگی او که نمی تواند کنترل کند واقعاً به این دلیل است که مادر است و فرزندانش را بسیار دوست دارد. من فکر می کنم زیر همه آن سرهایی که در ابتدا می چرخند ، شاید او می خواهد کمی از او محافظت کند. خواهیم دید که آنها چگونه با این بازی می کنند.

همچنین در پایان قسمت ، ما تیم دیگری را برای رایان تأسیس می کنیم. او در حال حاضر تیم Batwoman را دارد ، در حال حاضر با رنه مونتویا و آلیس از همه افراد همکاری می کند. او چگونه این همه بخشهای مختلف زندگی خود را متعادل می کند؟

لزلی: او از این موضوع اصلا خوشحال نیست. رنه مونتویا برای من یک شخصیت شگفت انگیز است ، به عنوان یک طرفدار بتمن و به عنوان یک طرفدار Batwoman ، زیرا او از کمیک های اصلی نشأت می گیرد و این علاقه بت وومن به بسیاری از کمیک ها بود. ما او را می آوریم و ویکتوریا را داریم [Cartagena] آنقدر خوب بازی کنید که ویکتوریا آن را در او بازی کرد گوتیک برنامه تلویزیونی ، این دومین بار است که این شخصیت بازی می کند. با آوردن این شخصیت ، او همچنین شخصیتی است که دارای لایه های بسیار زیادی از بازنمایی است ، اگر صحبت کنیم که این نمایش چقدر در تلاش است تا نمایشی واقعی ایجاد کند.

به عنوان یک زن آفریقایی لاتین ، به عنوان یک زن همجنسگرا ، مانند همه این لایه های مختلف ، که همچنین ویکتوریا است ، این یک افتخار است که بتوانیم این را در نمایش ما ترکیب کنیم. اما به هر حال ، موضوع رنه مونتویا این است … رنه مونتویا ، شما در مورد یک خار صحبت کردید ، رنه مونتویا یک خار در چشم رایان است. او در حال حاضر بچه وجود رایان است ، زیرا او ، اول از همه ، رایان را مجبور می کند تا با آلیس کار کند و آنها از یکدیگر متنفر هستند. او کاری می کند که واقعاً رایان را ناراحت می کند ، سپس زندگی رایان را در میانه فصل بسیار سخت می کند. رنه مشکل داره خوب؟ رنه مشکل داره

رایان چیزهای زیادی دارد. واقعاً من را شگفت زده می کند که او هنوز می تواند به خوبی Batwoman بخواند و مردم را نجات دهد ، زیرا چیزهای زیادی وجود دارد. تمام زندگی او فقط ویران شده است.

رابین ، من قسمت هایی که کارگردانی کردی را دوست داشتم ریوردیلبه ما به طور اتفاقی دیدیم که شما در اینجا به همه چیز پرداخته اید زن خفاشی؟

تاریخ: من دوست دارم. من کاملا آن را دوست دارم. یکی دیگر از عوامل بازیگری است که کارگردانی خواهد کرد. مطمئنم جاویشیا کارگردانی خواهد کرد. مفتخرم. من نمی توانم منتظر کارگردانی او باشم. فکر می کنم باید کمی صف بندی کنم ، فکر می کنم ، اما چیزهای دیگری در مورد CW دارم که قرار است کارگردانی کنم. من چشم انتظار خواهم بود. گروه فوق العاده ای از افراد است. خدمه عالی هستند. همانطور که گفتم ، من نمی توانم منتظر کارگردانی Javicia باشم ، اما دوست دارم نوبت من باشد ، بله.

لزلی: رابین یک کارگردان شگفت انگیز خواهد بود … من نمی توانم صبر کنم تا داشته باشم ، همانطور که در مورد کارگردانان ، امروزه ما آنقدرها از آنها دریافت نمی کنیم. من به طور کلی در مورد نمایش ما صحبت نمی کنم. نمایش ما کار فوق العاده ای انجام می دهد ، اما این روزها آنقدرها به آنها نمی رسیم. فکر می کنم این یادداشت ویژه ای است که زنان کارگردان دارند. این فقط چیز خاص آنهاست … یادم می آید اولین باری که توسط یک زن راهنمایی شدم. او به من گفت: “من دوست دارم مطمئن شوم که از این زاویه عکس می گیرم ، بنابراین همیشه تمجید کننده است برای …” من می گویم ، “اوه ، خدای من. آره. من این را دوست دارم.”

جاویشیا ، به نظر می رسد که یک داستان عاشقانه بین رایان و سوفی شکوفا شود. آیا چیزی وجود دارد که بتوانید در مورد آن تمسخر کنید؟

لزلی: من تیزر خوبی نیستم. فقط برام مهم نیست من خیلی راحتم ، راستش نمی دانم چه می توانم بگویم و چه چیزی نمی توانم بگویم. من می گویم که آنها در ابتدای فصل بسیار محو شدند. من فکر می کنم می توانم این را بگویم ، اما فکر می کنم لایه های زیادی پشت دوستی و روابط آنها وجود دارد که اوضاع را پیچیده تر می کند. نمی دانم. تا به حال ، من چیزی را تجربه نکرده ام و فقط قسمتی را که در حال فیلمبرداری هستم خوانده ام. نمی دانم آینده چه خواهد شد.

این مصاحبه برای وضوح و طول انجام شده است.

زن خفاشی چهارشنبه ساعت 9/8c از شبکه CW پخش می شود.

کجا را باید نگاه کرد زن خفاشی

دیدگاهتان را بنویسید