زن تقریباً پس از 8 ساعت وگیجی با شلوارک کمر بلند می میرد


چه کسی شورت می پوشد؟ احتمالاً دوباره او نیست.

یک زن از کارولینای شمالی پس از ابتلا به عفونت باکتریایی از پوشیدن شورت جین کمر بلند به مدت هشت ساعت گفت “می تواند به راحتی بمیرد”. ویدئویی که فاجعه تقریبا مرگبار مد را نشان می دهد ، در حال حاضر بیش از 8 میلیون بازدید در TikTok دارد.

“اخلاق داستان: شورت تنگ بیرون است!” سام نوشت – که از طریق “imtoooldtobeonthis” در TikTok می گذرد – در زیر ویدئویی که تصادفی سگ اتمی را نشان می دهد ، که سه سال پیش در زمان ملاقات او رخ داد.

صحبت از حادثه Buzzfeed ، زن ناامید به یاد آورد که او “لباس های بسیار ناراحت به تن داشت” ، که باعث شد او چندین بار برای در آغوش گرفتن لباس های مسافرتی (عکسی که او به اشتراک گذاشت) انتخاب کند. در طول هشت ساعت گردش. در پایان ، زن تصمیم گرفت “نادیده بگیرد و فقط از وقت من لذت ببرد”.

اما روز بعد ، زن شروع به احساس بیماری شدید کرد و متوجه شد که در جایی که این آشفتگی ایجاد شده است دچار تورم شدیدی شده است.

زن گیج شده به Buzzfeed می گوید: “با گذشت زمان ، دردناک تر می شد.” “درد در یک مکان جدا شده بود و مانند یک درد تپنده و چاقو بود.”

روز بعد ، سم با دکتر ملاقات کرد و وی در مورد ویدئوی TikTok به او “آنتی بیوتیک های احتمالی” عفونت پوستی “در کرک من داد.

اما تا آن زمان دیگر خیلی دیر شده بود: صبح روز بعد ، سم پس از ابتلا به عفونت پوستی به نام سلولیت دچار شوک سپتیک شد ، به نقل از بازفید. مادر این زن دختر “لرزان ، بسیار نفس گیر” خود را به بیمارستان برد ، جایی که به گفته سام ، متخصصان پزشکی در نظر داشتند “قسمت” آلوده درام او را “قطع” کنند.

گفته می شود مادر سام او را به بیمارستان برده است.
imtoooldtobeonthisdown / TikTok

با توجه به ویدیوی TikTok ، خوشبختانه سام موفق شد در مراقبت های ویژه بهبود یابد و از جراحی ویرانگر اجتناب کند. پس از سه روز بهبودی دیگر ، زن سپاسگزار از بیمارستان مرخص شد ، بدون هیچ عارضه ای ماندگار ، جدا از خجالت “من مجبورم هر روز دائماً به پزشکان خود نشان دهم”.

متأسفانه سلولیت یک ماه بعد بازگشت ، بنابراین او برای انجام دور دیگری از آنتی بیوتیک ها به اورژانس بازگشت.

ویدیوی ویروسی وی بیش از 8 میلیون بازدید را مسدود کرد.
ویدیوی ویروسی وی بیش از 8 میلیون بازدید را مسدود کرد.
imtoooldtobeonthisdown / TikTok

به دنبال بدبختی او ، احساسات TikTokkers توسط سگی تهدید کننده زندگی سام پاک شد.

او لحظه به لحظه پاسخ داد: “ترس جدید رفع انسداد شده است.” یکی دیگر فریاد زد: “هزینه ای که ما برای تلاش برای ظاهر خوب برای مردان پرداخت می کنیم.” “خوشحالم که خوب هستی دختر کوچولو.”

دیگری می گوید: «سلولیت اصلا شوخی نیست.

برخی از متخصصان صندلی حتی سعی کرده اند وضعیت سام را تشخیص دهند.

دکتر کارمن فونگ می گوید: “من نمی دانم تشخیص پزشکی واقعی سم از سوی پزشکان وی چگونه بود ، اما با قضاوت بر اساس داستان وی ، احتمالاً آبسه آنورکتال ایجاد شده است که ناشی از شکاف مقعدی یا فیستول مقعدی است که هر دوی آنها بسیار شایع هستند.” ، جراح کولورکتال نیویورک ، به Buzzfeed گفت. “آبسه های آنورکتال در هر سال در حدود 100000 نفر رخ می دهد ، اما اکثر ما معتقدیم که این تعداد گزارش شده کمتر از تعداد واقعی است ، زیرا مردم اغلب در مورد آبسه های انتهایی خود صحبت نمی کنند ، یا آبسه های آنورکتال را با بواسیر اشتباه می گیرند.”

سه سال بعد ، او وضعیت بالقوه تهدید کننده زندگی خود را در TikTok ثبت کرد.
سه سال بعد ، او وضعیت بالقوه تهدید کننده زندگی خود را در TikTok ثبت کرد.
imtoooldtobeonthisdown / TikTok

او حدس زد که دهانه سام زمانی ایجاد شد که باکتری ها در ناحیه بریدگی ایجاد شده توسط وگی هشت ساعته او نفوذ کردند. به نوبه خود ، شورت های تنگ به او یک محیط مرطوب و تاریک داده بود که میکروب ها در آن می توانند رشد کنند.

وی گفت: [anorectal abscesses] این می تواند به یک عفونت بسیار بد تبدیل شود و فرد را بیمار کند ، اگرچه سپسیس و سلولیت بیشتر در افراد دارای نقص ایمنی مانند افراد مبتلا به دیابت اتفاق می افتد. ”

و برخلاف آنچه ممکن است مادر همه به شما بگویند ، انتخاب ازدواج می تواند به جلوگیری از عفونت کمک کند.

فونگ افزود: “بدیهی است ، ما کارهای زیادی را برای مد انجام می دهیم ، اما اگر چیزی باعث ناراحتی شما شود ، بدن شما به شما می گوید که مشکلی وجود دارد.” “من به خودم اجازه کامل می دهم که آن وگی را درست در وسط شگفت انگیز ترین قرار انتخاب کنم – این برای سلامتی شما است.”

این اولین بار نیست که تصمیمی به ظاهر بی ضرر به طور بالقوه کشنده است. ژوئن گذشته ، یک مرد در کالیفرنیا پس از آنکه مخلوط اصلاح صورت باکتری های گوشتخوار را از بین برد ، “راش” را دوباره تعریف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید