زمانبندی پاپ آپ برای خیابانهای باز که در ماه اکتبر به برانکس و کوئینز می آیند


در بهار ، شهر قانونی را تصویب کرد تا اطمینان حاصل شود که برنامه محبوب خیابان های باز ، که فضای بیرونی بدون خودرو را برای نیویورکی هایی که زندگی می کنند ، فراتر از همه گیری ادامه می دهد. به عنوان بخشی از آن قانون ، شهر متعهد به بهبود نحوه مدیریت خیابان های باز و همچنین ایجاد تعداد بیشتری از آنها در محله های محروم است که بیشتر به آنها نیاز دارند. به همین منظور ، وزارت حمل و نقل (DOT) سه شنبه اعلام کرد که برنامه های عمومی رایگان در برخی از این محله ها در برانکس و کوئینز در این ماه اجرا می شود.

برنامه های پاپ آپ ، که شامل زمین های بازی دست نخورده برای کودکان ، هدایای گیاهی و سرگرمی های موسیقی است ، در چهار آخر هفته باقی مانده در اکتبر به آستوریا ، کینگزبریج ، ساوت برانکس و موت هاون می آیند. این کار با مشارکت Lyft انجام می شود ، که Citi Bike را در مکان های مختلف تبلیغ می کند و 50 درصد تخفیف در هزینه عضویت سالانه به سواران این محله ها می دهد.

هانک گاتمن ، کمیسر DOT می گوید: “خیابان های باز اساساً رابطه نیویورکی ها با محله های خود را تغییر داده است.” “ما ضمن ارتقاء فعالیتهای آموزشی و فرهنگی و کمک به همسایگانمان برای استقبال از رونق دوچرخه در شهر ما ، فضا را از خودروها بازیابی می کنیم.”

سیاستمداران محلی ، از جمله روبن دیاز جونیور ، رئیس برانکس ، گیل بروئر ، رئیس منهتن ، سناتور ایالت رابرت جکسون و نماینده کنگره آدریانو اسپیلات ، برنامه های شهر را مورد ستایش قرار دادند و تلاش های خود را برای گسترش و بهبود خیابان هایی که برای همه باز است ، ستودند.

یدانیس رودریگز ، عضو شورا ، رئیس کمیته حمل و نقل گفت: “ایمنی دوچرخه ضروری است و کارگاه های آموزشی آموزنده ای را ارائه می دهد. امیدوارم بتوانیم به سواران اطمینان لازم را بدهیم تا بیشتر به دوچرخه سواری خود ادامه دهند.” او تلاش می کند تا برنامه های فرهنگی و آموزشی این چنینی را به دیگر محله ها برساند.

لیست کامل برنامه ها را در زیر مشاهده کنید.

برنامه زمانبندی اکتبر خیابانهای باز:

  • جمعه 8/10/8 بین 14-17: خیابان باز خیابان الکساندر در موت هاون شامل محیط های آموزشی پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play a Touchless Obstacle Course و Street Maker ، محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 9/10/9 بین 14-17: خیابان الکساندر باز است با هدیه گیاهان از انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 15/10/15 بین 17-20: بلوار دیتمارس در آستوریا با محیط های یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون لمس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند.
  • شنبه 16/10/10 بین 17-20: بلوار دیتمارس با سرگرمی هنرهای متنوع توسط Bindlestaff Family Cirkus
  • جمعه 22/10/10 بین 14-17: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی با محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون لمس ، و Street Maker ، یک رسانه طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند
  • شنبه 23/10/20 بین 14-17: خیابان باز خیابان ویلیس با هدیه گیاهان از انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 29/10/10 بین 14-17: خیابان تبت باز کینگزبریج با محیطهای یادگیری پاپ آپ Street Lab ، از جمله Play ، یک دوره مانع بدون لمس ، و Street Maker ، یک محیط طراحی که از گچ و سایر رسانه ها استفاده می کند
  • شنبه 30/10/30 بین 14-17: بلوار تبت با هدیه گیاهان از انجمن باغبانی نیویورک و سرگرمی با هنرهای متنوع توسط Bindlestiff Family Cirkus

برنامه خیابان های باز در آوریل 2020 به عنوان راهی برای همه گیر شدن بیماری های همه گیر در نیویورک برای سفر خارج از منزل اعلام شد در حالی که از مردم خواسته شد تا از لحاظ اجتماعی فاصله بگیرند یا در خانه بمانند. در حال حاضر بیش از 350 بلوک و بیش از 70 مایل خیابان در شهر به طور کامل یا جزئی باز شده است – می توانید همه مکان ها و ساعات کار را در اینجا بررسی کنید.

این برنامه همچنین چندین طرح تکمیلی از جمله رستوران های باز ، فرهنگ باز و بلوارهای باز ایجاد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید