ریک بیلس نقطه ای مکزیکی سریع را در منطقه Flatiron باز می کند


به نظر می رسد ابر مرد غذای مکزیکی ریک بیلس برای همیشه مشهور بوده است – نمایش PBS که او را در مرکز توجه قرار داد ، آشپزی مکزیکی، در سال 1978 پخش شد. اما اگرچه سرآشپز چیزی از امپراتوری کوچک در شیکاگو ساخته است و به دلیل کتابهای آشپزی متعدد ، غذاهای بسته بندی شده Frontera ، حضور در تلویزیون و بنیادهای خیریه در سطح ملی شناخته می شود ، او هرگز رستوران نیویورک نداشته است. تا حالا.

Tortazo ، که حدود دو هفته پیش در نزدیکی میدان مدیسون پارک افتتاح شد ، یک عکس رنگی ، بزرگ ، سریع و گاه به گاه از مکان محبوب برج ویلیس با همین نام Bayless است. قسمت اعظم این فضا در برادوی است ، جایی که Tortazo دارای طرحی حساس در خیابان است ، بنابراین قبل از وزیدن زمستان (یا در یک شب بدون باران) به اینجا بروید. تورتازو هفته گذشته مجوز نوشیدن خود را دریافت کرد و کوکتل “de las casa” ، مارگاریتا ، پروازهای مزکال (18 تا 36 دلار) ، و همچنین آبجو و شراب در بطری ها و قوطی ها به مقدار کافی وجود دارد.

مانند رستوران خواهرش در شیکاگو ، منوی NoMad Tortazo با تورتا ، ساندویچ های مکزیکی روی رول های نرم (در این مورد ، از D&R Central Bakery در برانکس) سرو می شود ، با لوبیا سیاه تمیز شده و در یک کوره پخته می شود. عنوان اصلی در این دسته مرغ ترد میلنسای Bayless است که با انبوهی از سالاد آبدار و تعداد زیادی ژالاپینو زنده شده است. همچنین یک کیک کوبا با نقش اصلی استیک خوک دودی ، بیکن و پنیر جک وجود دارد. o Conchinita Pibil با شانه خوک و آبگوشت فلفل قرمز برای غواصی ؛ و یک گزینه گیاهی شامل قارچ سرخ شده و پنیر بز.

تورتیلا آردی با استیک و قارچ قورسادیلا از Tortazo ظاهر می شود ، یک غذای راحت و خوب اجرا شده که آن خواسته بسیار خاص را برای چیزی چسبناک و خسته کننده برآورده می کند. سالسای سبز همراه را روی این کودک رها شده بیندازید. در کاسه مرغ مناسب Chilaquiles ، Camarones al Mojo و سوپ Tortilla ، ترتیلا از انواع سبک تر در چربی یافت می شود. چیپس و گوآکاموله ، Esquites و یک سالاد تاکریا که شبیه دهه 1980 است از جمله آثار کلاسیک مورد انتظار است.

Tortazo با یک نوع چغندر سرخ شده و پنیر بز از “پیتزا” واکسن Oaxacan ، روی واگن tlayuda می پرد ، که توسط لایه ای از پنیر جک آب شده روی نان تست نازک و ترد کمک قابل توجهی می شود. Tlayuda همچنین گیاهخوار است ، و نیش های عجیب Churro تند ، که وقتی با کیک خورده می شود تا حدودی شبیه سیب زمینی سرخ کرده عمل می کند.

پای مرغ ترد میلانی (14 دلار)

فلش

تیم مدیریتی Tortazo در Eleven Madison Park و Union Square Hospitality ریشه دارد و کارکنان دوستانه ، مشتاق و بسیار بزرگ بر این اساس عمل می کنند. در پیشخوان داخلی سفارش دهید ، یکی از آن علامت های عددی را برای میز خود بردارید ، و یک دونده برای شما غذا و اتوبوس به میز خواهد آورد. این یک افزودنی جامد برای منطقه است ، یا برای خوردن سریع یا برای استراحت در خیابان با دوستان و نوشیدنی.

تورتازو در 1123 برادوی ، بین خیابانهای 25 تا 26 واقع شده است و در حال حاضر دوشنبه تا چهارشنبه از ساعت 11:30 صبح تا 9:00 شب و پنجشنبه تا شنبه از ساعت 11:30 صبح تا 10:00 شب باز است. یکشنبه تعطیل (2122-920-3722 ؛ tortazo.com)

دیدگاهتان را بنویسید