رژه هالووین روستای 2021 اثبات است ، پس از یک کمک بزرگ


پس از برخی عدم اطمینان ، رژه هالووین روستای محبوب امسال قطعاً به لطف طرفدار فداکار این رژه که به اندازه کافی برای سازمان دهندگان برای شرکت در این رویداد کمک مالی کرد ، باز می گردد.

هدف این رژه 150 هزار دلار بود و طبق صفحه جمع آوری کمک های مالی آنها ، 181 اهداکننده کمی بیش از 10 هزار دلار درآمد کسب کردند. به نظر می رسد جیسون فلدمن و همسرش میسی همه چیز را تغییر داده اند.

فلدمن ، کارگر می گوید: “وقتی از اخبار مطلع شدم که رژه سالانه هالووین دهکده به دلیل کمبود بودجه لغو می شود ، من خراب شدم. بلافاصله احساس کردم برای نجات رژه و ایجاد تغییر در شهر ما فراخوانده شده است.” در امور مالی. در بیانیه ای اعلام شده است. “صادقانه بگویم ، به عنوان یک نیویورکی نشین ، من این رژه را خیلی دوست دارم ، فکر نمی کنم انتخابی داشتم. می دانم که این به معنای واقعی کلمه ضربه ای به بازو نیست که اکثر مردم بدنبال آن هستند ، اما من پیشنهاد می کنم بهترین راه باشد. دارو برای شهر ما. “

رژه ، که در امتداد خیابان ششم ، از خیابان اسپرینگ در سوهو تا خیابان شانزدهم در چلسی اجرا می شود ، در سال 2020 به دلیل همه گیری لغو شد. امسال ، سازمان دهندگان سیاست COVID دارند – “ما همه را تشویق می کنیم که از ماسک استفاده کنند! این باید آسان باشد زیرا هالووین است! با آن خلاق باشید – هم تماشاچی و هم شرکت کننده! ما از شرکت کنندگان در رژه می خواهیم قبل از شروع رژه ، ماسک خود را در منطقه تراز بپوشند. هنگامی که شرکت کنندگان وارد مسیر Parade در شمال خیابان Spring می شوند ، ماسک تشویق می شود ، اما لازم نیست. “

بیشتر بخوانید: رژه هالووین روستای نیویورک در یک انبار در شمال این ایالت آغاز می شود

امسال ، سازمان دهندگان از کودکان می خواهند تا نقاشی هایی برای عروسک های بزرگ رژه که راهپیمایی را آغاز می کنند (مهلت 13 اکتبر) ارسال کنند. مارشال بزرگ رندی رنگین کمان است ، که ادای احترام خود را برای اندرو کوئومو نمی خواند ، جایی که او خود را “همجنسگرا” اعلام می کند.

هالووین یکشنبه امسال برگزار می شود ، بنابراین یکشنبه ترسناک بیشتر از همیشه واقعی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید