رویدادهای Virtual Run ، Walk and Roll ، راهی عالی برای فعال و متصل ماندن!


زن در حال دویدن و استفاده از ردیاب تناسب اندام

سال 2020 برای همه ما یک چالش بود. مدارس ، کالج ها ، دانشگاه ها و مشاغل به دلیل همه گیری COVID-19 مجازی شده اند. باشگاه های بهداشتی تجاری ، برنامه های سلامت شرکت ها ، برنامه های تناسب اندام اجتماعی و مراکز آمادگی جسمانی پزشکی در تلاش برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا درهای خود را بسته اند. اما علاقه مندان به تناسب اندام راه هایی برای سالم ماندن و ادامه برنامه های ورزشی خود یافته اند. اکنون که تعطیلات زمستانی فرا رسیده است ، بیایید خلاق باشیم و با هم فعال بمانیم! به چالش کشیدن دوستان و خانواده خود برای شرکت در رویدادهای تناسب اندام مجازی ، راهی عالی برای حفظ تناسب اندام و تشویق روحیه رقابت سالم است!

بیل تورن صاحب پیراهن Peachtree Road Race 2020 استهر سال از سال 1970 ، گردهمایی کوچکی از بیش از 60،000 دونده (+ به دلیل محدودیت ثبت نام ، اما همیشه تعداد بیشماری دونده وجود داشت) در 4 جولای در آتلانتا گرد هم می آیند.از برای مسابقه 10K دویدن و ویلچر به نام مسابقه جاده Peachtree. هیچ مکان گرمتر یا مرطوب تری در سیاره زمین نسبت به روز استقلال آتلانتا وجود ندارد ، اما به هر حال ما آنجا جمع شدیم ، همه دور هم جمع شده ایم و آماده ایم تا بهترین کار خود را انجام دهیم (یا فقط برای تفریح ​​بدویم). می دویدیم ، راه می رفتیم و شانه به شانه می چرخیدیم ، داغ ، عرق کرده بودیم و اکثر ما خیلی سخت نفس می کشیدیم. دقیقاً محیط مناسب برای شیوع ویروسی ویروس کرونا! امسال ، باشگاه پیست آتلانتا ، به حکمت خود (و احتمالاً به این دلیل که آنها می خواستند تمام پیراهن های مسابقه 2020 را ارائه دهند) ، یک رویداد مجازی کامل ایجاد کرد که امکان شرکت از سراسر جهان را فراهم می کرد.

مسابقه جاده Peachtree لغو شد؟ نه! امسال فقط متفاوت است

مسابقات مجازی یا رویدادهای تناسب اندام چگونه کار می کنند؟ اگر در یک مسابقه سازماندهی شده یا رویداد مجازی هستید ، هزینه ثبت نام را بپردازید ، از یک برنامه یا ردیاب تناسب اندام برای فاصله گرفتن از زمان و زمان استفاده کنید و نتایج را برای برگزارکنندگان ارسال کنید. به همین راحتی! غالباً هزینه ثبت نام اغلب شامل پیراهن پایان دهنده ، شماره مسابقه و “سوگ دیگر” است. بسیاری از این رویدادها نیز به نفع خیریه های محلی یا ملی است.

ما درک می کنیم که پرداخت برای یک سواری مجازی ممکن است بلافاصله به نفع بودجه یا علاقه شما نباشد. مسابقه مجازی با خانواده و دوستان چطور؟ سازماندهی آنها دشوار نیست و بسیار سرگرم کننده هستند. استفاده از ویژگی “Facetime” آیفون در حین دویدن راهی سرگرم کننده برای برقراری ارتباط و مشارکت تمام اعضای خانواده است. اگر شما مانند خانواده های ما هستید ، ما همه جا هستیم ، از جمله چندین ایالت و صدها مایل دورتر. ماندن در ارتباط و ارائه پشتیبانی واقعاً کمک می کند. ما همچنین دارای طیف وسیعی از سنین و سطح آمادگی جسمانی هستیم ، بنابراین برای افراد رقابتی تر ، یک فاصله کامل 10K (یا مسافت مشابه) سرگرم کننده است یا برای بچه های کم تناسب اندام و کوچکتر می تواند در مسافت مشخص پیاده روی کند. اگر مکان و زمان را نمی توان تنظیم کرد ، اما همچنان رقابتی هستید ، هر یک از ردیاب های تناسب اندام کار خواهند کرد. با زمان (یا فاصله یا هر چیزی که موافق اندازه گیری آن هستید) ادامه دهید و بعداً مقایسه کنید. عضو خانواده با بهترین زمان برنده می شود (یا حداقل از حقوق ستایش خانواده تا مسابقات بعدی برخوردار است).

برای رویدادهای تناسب اندام مجازی کمک می خواهید؟ منابع زیر را بررسی کنید:

این فصل تعطیلات زمانی را برای خانواده ، دوستان و تناسب اندام مهیا می کند ، حتی اگر فقط بیرون از خانه بازی کنید ، با سگ قدم بزنید یا یک رویداد تناسب اندام مجازی انجام دهید. برای کسانی از شما که در مسابقه جاده Peachtree یا هر رویداد تناسب اندام مجازی دیگر شرکت می کنید ، موفق باشید!

نویسندگان: والتر تامپسون ، Ph.D. ، FACSM ، دانشگاه ایالتی جورجیا و Jammie Hopkins ، DrPH ، دانشکده پزشکی Morehouse

دیدگاهتان را بنویسید