رونمایی از ۱۵ میلیارد اسب آزمایشی برای اولین دوره مسابقات قهرمانی در استرالیا


به گزارش خبرگزاری فارس، سردار آزمون ستاره تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه بایرلورکوزن آلمان عاشق اسب سواری است و به همین دلیل صاحب اسب های مسابقه زیادی است.

ستاره ایرانی به تازگی یک اسب خریداری کرده و در استرالیا زیر نظر یکی از مربیان معروف میشل پین برای آمادگی برای مسابقات بین المللی قرار داده است.

و در همین راستا، دیروز یک اسب آزمایشی اولین قهرمانی خود را در استرالیا کسب کرد. در همین زمینه، سایت «ریس» نوشت: سردار آزمون ستاره فوتبال ایران روز پنجشنبه اولین پیروزی خود را به عنوان صاحب اسب در استرالیا پس از قهرمانی اسبش که توسط مایکل پین تربیت شده بود، جشن گرفت.

پین در مورد همکاری با سردار آزمون گفت: “این اولین جایزه من برای این مالک است که به یک دوست بسیار خوب تبدیل شده است. سردار آزمون یک فوتبالیست در اروپا است. من بسیار افتخار می کنم که برای او قهرمانی کردم. این مدت طولانی بود. سفر در زمان و ما کمی بدشانس بوده ایم.

وی درباره نحوه آشنایی با مهاجم تیم ملی ایران گفت: در اینستاگرام با هم دوست شدیم و شروع به چت کردیم، او عاشق اسب دوانی است و طرفدار بزرگی است و برای من عالی بود. آنها عاشق مسابقه اسب دوانی هستند و اولین قهرمانی امروز برای او عالی است.

این مربی اسب از خرید ۱۵ میلیارد تومان آزمون رونمایی کرد و گفت اولین خرید خود را در مسابقات اتومبیلرانی استرالیا در سال ۲۰۲۰ انجام داده است که در نمایشگاه ۲۰۲۰ فرانکل کلت را به قیمت نیم میلیون دلار خریداری کرده است.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید