رنگ خاکستری وندال بر روی سینه جورج فلوید در میدان یونیون می پاشد


به گفته NYPD ، تماشاگران و گروهی که مجسمه سازی کردند ، نیم تنه برنزی جورج فلوید به ارتفاع 10 متر ، که قتل او توسط یک افسر پلیس باعث شورش سراسری علیه خشونت پلیس در سال گذشته شد ، با رنگ خاکستری یکشنبه در میدان اتحادیه خراب شد. مجسمه.

این نیم تنه فقط سه روز پیش در قالب یک برنامه گردشگری که شامل مجسمه هایی از برونا تیلور بود که در مارس 2020 در لوئیزویل ، کنتاکی توسط پلیس کشته شد و جان لوئیس ، نماینده فقید کنگره و فعال حقوق بشر ، غیرنظامیانی کشته شدند. به تابستان گذشته ، اندکی پس از کشته شدن فلوید.

ویدئوهای نظارتی حدود ساعت 10 صبح ، مردی را روی اسکیت بورد نشان داد که در پشت نیم تنه جان لوئیس در حال مخلوط کردن چیزی در یک ظرف ، سپس اسکیت زدن از کنار مجسمه فلوید ، پرتاب رنگ خاکستری بر روی نیم تنه و اسکیت زدن ، گفت. سخنگوی NYPD. از بعد از ظهر یکشنبه هیچ بازداشتی صورت نگرفت.

هنگامی که پلیس صبح یکشنبه گزارشی از خرابکاری دریافت کرد ، چندین داوطلب و همچنین سازنده نصب شروع به فرار از رنگ خاکستری کردند. کسانی که به اطراف نصب نگاه کردند آثار هنری و خرابکاری دریافت کردند.

مردم رنگ خاکستری را که روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون پراکنده شده بود ، شستشو دادند

فلش

مردم رنگ خاکستری را که روی نیم تنه جورج فلوید در میدان یونیون پراکنده شده بود ، شستشو دادند

جان کفرت ، 62 ساله ، ساکن وودساید که سیاه پوست است ، می گوید: “این مشکلی است که ما هر روز با آن دست به گریبان هستیم.” “رنگ همه چیز را مشخص نمی کند.”

مشاور مالی ایسایا بورک ، 31 ساله ، گفت که او با خانواده خود به شهر ویرجینیا رفت تا این تاسیسات را ببیند.

برک سیاه پوست می گوید: “من در حال تیراندازی بودم و رنگی را دیدم که بلافاصله مرا جابجا کرد.” “این نماینده کشوری است که ما در آن زندگی می کنیم. این نژادپرستی است ، نفرت است ، جهل به یکی خلاصه می شود.”

همین مجسمه فلوید در ماه ژوئن هنگام نمایش در فلاتبوش ، بروکلین مورد تخریب قرار گرفت. مجرمان سپس مجسمه را با الگویی برای گروه افراطی راست افراطی سفیدپوست جبهه میهن پرست علامت گذاری کردند. اعتقاد بر این بود که این گروه عامل خرابکاری مجسمه دیگری از فلوید در نیوآرک ، نیوجرسی هستند.

سخنگوی NYPD تأیید کرد که پلیس فیلم های نظارتی از مظنونان حادثه ماه ژوئن را منتشر کرد ، اگرچه از روز یکشنبه هیچ فردی در این پرونده دستگیر نشده است.

هیچ الگو یا نشان در نیم تنه میدان اتحادیه در روز یکشنبه پیدا نشد.

سه مجسمه ساخته شده توسط هنرمند کریس کارنابوسی و تولید شده توسط گروه هنر مقابله ، تا 30 اکتبر به نمایش گذاشته می شود ، قبل از اینکه به شهرهای دیگر برده شود و بعداً برای امور خیریه به حراج گذاشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید