رقبای قدیمی: مورینیو در زمان بازنشستگی از سری A با آلگری دیدار کرد.رم (AP) – دشمنان اعلام شده از ابتدا ، ژوزه مورینیو و ماسیمیلیانو آلگری هرگز از مقابله اجتناب نکرده اند …

رم (AP) – دشمنان اعلام شده از ابتدا ، خوزه مورینیو و ماسیمیلیانو آلگری هرگز از مخالفت با یکدیگر اجتناب نکرده اند.

محققان این مربی از فصل اول مورینیو در ایتالیا با خود در تضاد بوده اند – زمانی که سرمربی پرتغالی از اینکه آلگری با کالیاری برنده جایزه مربی سال شد ناراحت بود ، هرچند مورینیو به تازگی اولین عنوان خود را در سری آ در اینتر میلان به دست آورده بود.

پس از انتقال به میلان و سپس یوونتوس ، آلگری گاهی از مورینیو به عنوان “رقت انگیز” و “بی احترام” انتقاد می کرد ، در حالی که مورینیو به طرفداران تیم های آلگری از یوونتوس به حرکات دستی بازگشت. به

اکنون ، با مورینیو پشت سر مربی ایتالیا پس از بیش از یک دهه و بازگشت آلگری پس از دو فصل دوری در تورین ، رقابت از روز یکشنبه ، زمانی که رم مو از یوونتوس مکس دیدار می کند ، از سر گرفته می شود.

این بازی همچنین به عنوان یک بازی ضروری در حال شکل گیری است ، زیرا یوونتوس پس از یک شروع وحشتناک سه پیروزی متوالی را قبل از استراحت بین المللی ثبت کرد و رم برای اولین بار در این فصل با مدعی قهرمانی روبرو است.

هر دو مربی همچنین نیاز به یک عملکرد قانع کننده دارند تا برچسب های “دفاعی” و “کاتناسیو” خود را در زمانی که حملات ضربات آزاد به سبک ترجیحی تبدیل شده است – به عنوان تلاش ایتالیا برای قهرمانی در اروپا نشان دهد.

مورینیو پس از اخراج در تاتنهام در ماه آوریل پس از 17 ماه حضور در باشگاه لندن – کوتاه ترین دوران حضور در یک باشگاه از زمان ورود به دریا به عنوان یک مربی ضعیف و مطمئن در پورتو در اواخر قرن – مورینیو نشانه هایی برای تغییر نشان داده است.

در حالی که تیم های سابق او اغلب به دلیل “پارک کردن اتوبوس” در مقابل دروازه مورد تمسخر قرار می گرفتند ، ورود مورینیو به پایتخت ایتالیا با نقاشی دیواری که او را در حال سوار بر وسپا نشان می داد ، مورد استقبال قرار گرفت و در واقع ، حمله رم ها پر سر و صدا بود.

هر کدام از کاپیتان های لورنزو پلگری و جردن ورتوت با چهار گل به همراه بازی جسورانه تامی آبراهام وارد کننده انگلیسی در جلو ، رم پنج گل بیشتر از یوونتوس آلگری در هفت بازی اول سری آ به ثمر رساند.

با این حال ، ابراهیم پس از مصدومیت در انگلیس ، احتمالاً بازی یوونتوس را از دست خواهد داد ، در حالی که پلگرینی این هفته با تب تمرین کرد.

یوونتوس پس از شکست در هر چهار بازی ابتدایی سری A و سپس تلاش برای غلبه بر اسپزیا ، بالاخره اعتماد به نفس پیدا کرد و ماه گذشته در چمپیونزلیگ مقابل چلسی قهرمان اروپا با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. وراجا لا تورینو

مدافعان لئوناردو بونوچی ، ماتیس دی لیگت و جورجیو کیه لینی در مقابل دروازه یووه نفوذ ناپذیر به نظر می رسند و فدریکو کیسه با عبور از خط دفاعی خفته چلسی ، تنها گل را به ثمر رساند.

در غیر این صورت ، بازگشت آلگری با عدم استفاده از قانون جدید پنج تعویض و بازگشت به بازیکنان با موقعیت دفاعی که از دوره اول خود می دانست – که باعث جدایی کریستیانو رونالدو شد – مشخص شد.

بدون رونالدو ، هدف گذاری مشکل ساز شده است. و در شرایطی که آلوارو موراتا هنوز مصدوم است و پائولو دیبالا هنوز صد در صد نیست ، کیا همچنان مطمئن ترین گزینه یووه در حمله است.

بنابراین هر دو طرف بازیکنان کلیدی خود را از دست می دهند ، مورینیو و آلگری باید راه حل های مبتکرانه ای بیابند و به موقع به گلها امیدوار شوند – مانند زمانی که یونایتد در پنج دقیقه گذشته دو بار گلزنی کرد و در سال 2018 پس از یک بازی 2-1 پیروز شد. یوونتوس برتری داشت.

هواداران یوونتوس مورینیو را در طول بازی 2018 عذاب دادند و سپس با نگه داشتن گوش او را تشویق کردند.

مورینیو پس از آن گفت: “من اشتباه کردم.” “اما آنها 90 دقیقه به من و خانواده ام توهین کردند. این فقط یک روش برای گفتن بود ، “من دیگر نمی خواهم به شما گوش کنم.” من به کسی توهین نکردم انجام دادند.”

بازی روز یکشنبه اولین باری است که مورینیو در سال 2018 به تورینو بازگشت و همچنین اولین آخر هفته همه گیر در سری A است که ظرفیت ورزشگاه به 75 درصد افزایش یافته است.

منتظر استقبال خصمانه از مورینیو و دست دادن سرد با آلگری باشید.

___

فوتبال AP بیشتر: https://apnews.com/hub/Soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

اندرو دامف در https://twitter.com/AndrewDampf است

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید