رشد صنعت هسته ای مرهون مجاهدت شهید رازنژاد است – خبرگزاری مهر ، اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، وی در پیام خود به شهرات بیرانی همسر شهید رازنژاد آرمیتا گفت: یازدهمین سالگرد ترور ناجوانمردانه همسر سرافراز، پدر و پسرتان، شهید داریوش رازنژاد، قهرمان ملی. و دانشمند هسته ای ایران، یادآوری… تلاش و کوشش بی وقفه بدون دورویی مردم فرهیخته و فرهیخته این سرزمین و مرزها هیچ نگرانی جز پیشرفت و توسعه ایران عزیز و ملت شریف میهن اسلامی با تحقق فناوری و آرامش بومی ندارند. تشخیص میدهم انرژی هسته ای و نیاز کشور به بیگانگان در این زمینه نداشته و ندارد.

وی افزود: فیلم را دیدم.هانس«یک اثر سینمایی فوق‌العاده که گوشه‌هایی از زندگی سرشار از عشق و فداکاری برای سرکار آل (همسر شهید) تا لحظه ترور ناجوانمردانه و عروج ملکوتی آن شهید عزیز را پیش چشمان شما به تصویر می‌کشد. آرمیتای عزیزم با تلاش و کوشش بیشتر از قبل متوجه شدم مشتاق داریوش پرتلاش و دلیر و همسفر عاشق و خودخنده شما با آن عزیز آرمان مقدس آن شهید همسفر شدند و تمامی دانشمندان هسته ای کشور با قدرت و توان در راه پیشرفت و ترقی ایران اسلامی ادامه خواهند داد.

وزیر امور خارجه ایران تاکید کرد: رشد صنعت صلح امروز تشخیص میدهم انرژی هسته ای ایران مرهون تلاش شهدای هسته ای از جمله شهید رزنژاد است.

امیرعبداللهیان گفت: تردیدی نیست که دشمنان این میهن و ملت با توسل به ترور فرزندان علما و دلاورمردان مرجعیت علمی کشور هرگز نمی توانند عزم و اراده بزرگان را برهم بزنند. ملت سازنده تمدن اسلامی ایران.

او در پیدا کرده اندوی خاطرنشان کرد: فرصت را غنیمت شمردم، یاد و خاطره شهیدان عزیز رزنژاد، احمدی روشن، شهریاری، علی محمدی فخری زاده و همه شهدای راه اعتلای بنیه علمی و فناوری کشور را ارج می نهیم و بر ارواح آن بزرگوار درود و درود می فرستیم و عهد می بندیم ثمره خون پاک را حفظ و عزت ملی و علمی آنان را ارج نهیم. از منافع جمهوری و امنیت ملی دفاع کنید و ایران اسلامی متعهد و پایدار خواهد ماند.

داریوش رازنژاد، دانشجوی دکتری مهندسی برق دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، ۱۰ مرداد ۱۳۸۹ در مقابل منزل خود به شهادت رسید.