رایان گاسلینگ درباره والدینی که اوا مندس درگیر بیماری همه گیر بوده است


حتی رایان گاسلینگ مجبور شد راههای خلاقانه ای برای سرگرمی فرزندان خود در دوران قرنطینه پیدا کند.

این بازیگر 40 ساله در مصاحبه ای جدید با GQ دیدگاه نادری درباره نحوه زندگی خانوادگی او و همسرش ، اوا مندس ، در دوران همه گیری کرونا ارائه کرد.

گاسلینگ که دو فرزند دارد – دختران اسمرالدا 7 ساله و آمادا 5 ساله ، می گوید: “بچه های ما کوچک هستند ، بنابراین زمان سختی بود که آنها از بچه های دیگر جدا شوند و نتوانند خانواده را ببینند و چه چیز دیگری.” – با مندس

گاسلینگ افزود که او و مندس 47 ساله سعی کردند “آنها را سرگرم کنند” – اغلب مهارت های بازیگری خود را برای لذت بردن از فرزندان خود به کار می گیرند.

ستاره “لا لا لند” به شوخی گفت: “من فکر می کنم من و ایوا بیشتر از قرنطینه در قرنطینه عمل کردیم.”

گاسلینگ روز جمعه مصاحبه ای نادر در رویدادی انجام داد که اولین همکاری با تگ هویر را در بورلی هیلز ، کالیفرنیا تبلیغ کرد.

رایان گاسلینگ و اوا مندس
گاسلینگ به شوخی گفت: “من و اوا بیشتر در قرنطینه عمل کردیم تا در کل دوران کاری خود.”
گتی ایماژ

وی در مورد نحوه الهام خانواده اش از وی برای همکاری با مارک ساعت سوئیسی به GQ گفت: “در سطح شخصی ، من بیشتر از قبل به زمان فکر می کنم.” “من دو فرزند دارم و آنها به سرعت در حال رشد هستند. بنابراین من بیشتر از گذشته بر ساعتم نظارت می کنم. “

وی افزود: “اولین روز من به عنوان پدر ، حوا یک ساعت به من داد. مارک مهم نیست نماد آن چیزی بود که اهمیت داشت. این بدان معنا بود که “اکنون شما در ساعت هستید”. ”

مندس در ماه دسامبر از طریق اینستاگرام اعتراف کرد که “گناه بیماری همه گیر مادرش” در حال اثرگذاری کامل است. یک ماه بعد ، او فاش کرد که یکی از دخترانش با او تماس گرفته است زیرا “زیاد با تلفن صحبت می کند”.

“من می توانم بگویم که او شخصاً آن را می گیرد. مندس در آن زمان می نویسد ، و او یک کودک است ، البته او شخصاً این کار را انجام می دهد. آنها چیزها را شخصی می گیرند ، مگر اینکه ما سعی کنیم روشن کنیم که آنها شخصی نیستند. “

او ادامه داد: “من عذرخواهی کردم و قول دادم مراقب باشم.” “من متوجه شدم که این واقعیت که من همیشه در خانه آنها هستم به این معنا نیست که من همیشه در آنجا حضور دارم. ️ ”

دیدگاهتان را بنویسید