راه اندازی کارگروه «حمایت از تولید علم و حمایت از نخبگان» – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سعید رازانی امروز شنبه در سومین جلسه کارگروه حمایت از تولید دانش و حمایت از نخبگان در لرستان گفت: حفاظت از نخبگان «در سازمان بازرسی منطقه لرستان تشکیل شد و هدف این است که بتوانیم پیگیری مسائل و مشکلات موجود

وی گفت: سازمان بازرسی یک نهاد نظارتی است و با تمام دستگاه های اجرایی در ارتباط است و به راحتی می تواند به مسائل و مشکلات شرکت های دانش بنیان رسیدگی کند. فن آوری فضای وسیعی را برای استفاده شرکت های دانش بنیان فراهم می کند.

بازرس کل لرستان افزود: در حال حاضر مشکلات پیش روی پارک علم و فناوری لرستان از جمله مشکلات موجود برای اخذ تسهیلات تبصره ۱۸ شرکت هاست. فن آوری همچنین مشکل نبود واسطه و شرکت سنجش دانش در استانداری نیز با این بازرسی پیگیری می شود.

رازانی تصریح کرد: در جلسات آتی حسب مورد از مدیران کل دستگاه های اجرایی که باید در جلسه حضور داشته باشند دعوت به عمل می آید و موضوعات مطرح و رفع می شود و در صورت وجود مشکل یا مشکل خارج از حوزه استانداری. کنترل، بازرسی منطقه ای منعکس می شود و مسائل را با آنها پیگیری می کند.