رافینها: امید جدید برزیل در مقدماتی جام جهانیسائوپائولو (AP) – یک ماه پیش ، رافینیا ترسید که تیم ملی برزیل دیگر نتواند او را برای بازی دعوت کند …

سائوپائولو (AP) – یک ماه پیش ، رافینیا ترسید که تیم ملی برزیل دیگر نتواند او را برای بازی در مرحله مقدماتی جام جهانی دعوت کند – او و سایر بازیکنان انگلیسی به دلیل محدودیت قرنطینه COVID -19 در بریتانیا متوقف شدند.

اما تیته سرمربی برزیل از پتانسیل وینگر 24 ساله لیدز اطمینان داشت و تصمیم گرفت به او فرصت دیگری بدهد.

رافینیا پس از دو عملکرد چشمگیر که از نیمکت خارج شد در دو دور مقدماتی اخیر به سرعت هواداران برزیل را به دست آورد. او ابتدا در پیروزی 3-1 مقابل ونزوئلا این تیم را از شرمندگی نجات داد و بعداً با تساوی 0-0 مقابل کلمبیا دوباره به میدان رفت.

در حال حاضر بالی که جزو گزینه های اول مربی تیته نبود ، احتمالاً در بازی روز پنجشنبه مقابل اروگوئه در مانائوس ، بازیگر اصلی تیم نیمار و گابریل ژسوس ، بازی اصلی خواهد بود. انتظار می رود Raphinha سلاح قدرتمند دیگری به برزیل ارائه دهد. در سمت چپ بازی می کند ، اما با پای راست به پایان می رسد.

برزیل مقابل ونزوئلا تلاش کرد تا موقعیت های استراحت را ایجاد کند. ریبیرو ، هافبک اورتون به رافینیا رفت و ضربه فوری بود – رافینیا ضربه کرنر را که مارکینوس را مساوی می کرد اجرا کرد ، بازی را شروع کرد که با خطای گابریل باربوسا در محوطه جریمه خط خورد و سپس پاس کوتاه را ارائه داد که به او اجازه می داد آنتونی در نزدیکی دروازه به گل برسد. سوت پایان

رافینیا همچنین کلید حفظ مالکیت برزیل حتی در بازی فیزیکی با کلمبیا بود. عملکرد او بسیار مفید بود زیرا نیمار از نظر برابری برابر بود و بسیاری از طرفداران از رسانه های اجتماعی استفاده کردند تا بگویند این بازیکن جدید شایسته جای نیمار است.

تیته در کنفرانس رسانه ای روز چهارشنبه از رافینیا تمجید کرد ، اما سعی کرد انتظارات بازیکن را نیز کاهش دهد. او همچنین در پنجره بین المللی در ماه آوریل به بال رفت ، اما رافینها به دلیل مصدومیت راهی سفر نشد.

تیته گفت: “او می تواند گسترده بازی کند ، سریع است ، می تواند پاس بدهد ، می تواند در میانه به پایان برساند.” “اما بگذارید روبرو شویم ، انتظارات زیاد خوب نیست. این زمان برای ساختاربندی تیم است. من همچنان فرصت ها را باز می کنم. ”

رافینیا به جای ایتالیا برای برزیل بازی کرد. پدر او ایتالیایی است و مانند بسیاری از بازیکنانی که با آتزوری ها خوب بازی کردند ، مانند هافبک جورجینیو و مدافع امرسون ، پاسپورت ایتالیایی دارند. وینگر تا همین اواخر تحت نظارت ایتالیا بود ، زمانی که تیته از او دعوت کرد تا برای تیم ملی بازی کند.

از ورود وی به آمریکای جنوبی در پنجره بین المللی قبلی ، مانند هشت بازیکن دیگر برزیل جلوگیری شد ، زیرا باشگاه های لیگ برتر انگلیس نمی خواستند ستاره های آنها پس از بازگشت به بریتانیا به مدت 10 روز در هتل قرنطینه شوند. به هنگام.

“من ناراحت بودم زیرا بازی برای برزیل یک رویای کودکی بود. کی فکر نمیکنه؟ رافینها در سپتامبر گفت. “من موقعیت باشگاه را درک کردم و تمرکز خود را حفظ کردم. من تلاش خود را برای لیدز ادامه خواهم داد و چه کسی می داند؟ ”

برزیل پس از 10 مسابقه با 28 امتیاز صدرنشین جام جهانی آمریکای جنوبی است و تقریباً قطری را قطعی کرده است.

___

فوتبال AP بیشتر: https://apnews.com/hub/soccer و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید