دیگ سازان شماره 2 در آیووا این بازی را در برنامه ده بزرگ ارائه کردندمواردی که باید در هفته 7 بازی در طول کنفرانس ده بزرگ تماشا کنید: بازی هفته پوردو در شماره. …

مواردی که باید در هفته هفتم بازی کنفرانس ده بزرگ تماشا کنید:

بازی هفته

پردو در شماره 2 در آیووا

هاوکی ها (6-0 ، 3-0 بزرگ ده) 12 پیاپی پیروز شدند و در نبرد پنج تیم برتر ، پیروزی چشمگیری را بر پن ایالت کسب کردند. برنامه آیووا در حال حاضر آسان تر شده است ، اما این زمان تسلیم شدن نیست. دیگ سازان (3-2 ، 1-1) در سه بازی از چهار بازی اخیر خود پیروز شده اند. پردو نگران مدافع است ، جک پلامر چهار بازی ابتدایی را آغاز می کند و ایدان اوکانل در پنجمین بازی سر به سر می کند. هر کسی که شروع کند با دفاع آیووا روبرو می شود که با 16 رهگیری و 20 نوبت رهبری کشور را بر عهده دارد.

بهترین مسابقه

ارتکاب ارتش (4-1) در مقابل دفاع ویسکانسین (2-3 ، 1-2). آماده سازی برای دفاع از حمله سه گزینه ای شوالیه های سیاه ، که 318 یارد عجله در هر بازی ایجاد می کند و در رتبه دوم ملی قرار دارد ، همیشه دشوار است. دفاع ویسکانسین باید آماده باشد. Badgers اجازه می دهد تا زمین مساوی 41 متر در هر بازی داشته باشد و تنها پنج دور 10 متر یا بیشتر را رها کرده است. یک نکته مهم این است که آیا کریستین اندرسون ، مدیر ارشد ارتش از مصدومیت بازگشته است یا خیر. بدون او ، شوالیه ها حداقل 3.5 متر توسط Ball State برگزار می شدند.

در داخل اعداد

راتگرز (3-3 ، 0-3) وارد بازی Northwestern می شود (2-3 ، 0-2) در جستجوی چهارمین برد خود در یک فصل برای اولین بار از سال 2017 و دومین بار از زمان ورود به Big Ten در 2014 The Scarlet شوالیه ها 4-2 در راه هستند از زمانی که گرگ شیانو برای فصل 2020 بازگشت و اولین حضور خود را در رایان فیلد در سال 1989 انجام خواهد داد. آنها 3-0 را آغاز کردند ، اما سه پیاپی در مقابل حریفانی که در رده ده قرار داشتند ، شکست خوردند. آنها در بازی های کنفرانس 2012 ، زمانی که در شرق بزرگ بودند ، بیش از 500 نفر را به پایان نرساندند.

با ضربتی طولانی

بر اساس گزارش FanDuel Sportsbook ، ایندیانا (2-3 ، 0-2) 4/2 امتیاز در خانه مقابل شماره 10 ایالت میشیگان (6-0 ، 3-0) ضعیف است. هیچ کس این را قبل از فصل نمی دید. پس از فصل 2020 ، کشف هوسیز ناامید کننده بود ، و اکنون QB مایکل پنیکس جونیور دوباره مجروح شده است. ایالت میشیگان وحی بود و در بین سه تیم بدون شکست بیگ ده قرار دارد. بهترین شانس برنده شدن در ایندیانا این است که اسپارتها بتوانند سرعت RB Kenneth Walker III را کاهش دهند ، چیزی که فقط نبراسکا به آن دست یافته است.

بازیکن تاثیرگذار

نبراسکا (3-4 ، 1-3) QB ، با شروع از سال چهارم ، آدریان مارتینز وارد یک بازی جاده ای با مینه سوتا (3-2 ، 1-1) می شود و بهترین فصل دوران حرفه ای خود را دارد. با این حال ، او چیزهای کمی برای نشان دادن دارد. سه مورد از 4 باخت هاسکر در مقابل 10 حریف برتر است و در دو مورد از این سه ضربه ، ضربه سر مارتینز اشتباه بود که بازی را دگرگون کرد. مارتینز هنگام برخورد دوبار با گوفرها مجروح شد و انگیزه زیادی دارد زیرا هوسکرها برای رسیدن به صلاحیت کاسه تلاش می کنند.

___

بیشتر فوتبال کالج AP: https://apnews.com/hub/college-football و https://twitter.com/AP_Top25. در خبرنامه فوتبال AP College ثبت نام کنید: https://apnews.com/cfbtop25

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید