دیوید بووی ، 75 ساله پاپ آپ ، از این ماه به SoHo می آید


چه در نسخه های محدود متروکارت ، چه در برنامه های ادای احترام و چه در نشانه های مترو ، یادبودهای دیوید بووی به تنهایی از زمان مرگش در سال 2016 در خانه مورد قبولش در شهر نیویورک بدون وقفه ادامه داشته است. بووی در 8 ژانویه 2022 75 ساله می شد و دارایی آن راه اندازی می شد. Bowie 75 ، جشن یک ساله ای که شامل افتتاح دو فروشگاه تمیز از جمله یکی در همین شهر است.

این پاپ آپ در خیابان 150 ووستر واقع شده است ، بسیار نزدیک به خانه سابق وی در خیابان لافایت. هفت روز در هفته ، از ساعت 11:00 تا 19:00 ، از 29 اکتبر – 75 روز قبل از تولد وی – باز خواهد بود و تا پایان ژانویه ادامه خواهد داشت. (پنجره دیگر بازشو در لندن در خیابان هدون 14 واقع می شود ، جایی که بووی از جلد فیلمبرداری کرده است ظهور و سقوط Ziggy Stardust و عنکبوت ها در مریخ.)

این ملک می گوید که پنجره بازشو “یک شیرجه عمیق منحصر به فرد و جذاب” را در فهرست و تاریخ بووی ارائه می دهد ، از جمله: دوربین های صوتی و تصویری فراگیر HD با همکاری 360 Reality Audio ؛ ساعت ها محتوای ویدئویی ، از جمله تصاویر دیده نشده از پشت صحنه و ضبط های نادر از بت پرست و واقعیت دوره ها (در دو تورنمنت گذشته) ؛ فرصتهایی برای خرید نسخه محدود LP ، لباس و موارد دیگر ؛ عکسهای مختلف از بووی ؛ و دیگر. انتظار می رود در هفته های آینده به مهمانان ویژه اطلاع داده شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پنجره بازشو و سایر رویدادهای بووی که برای سال آینده برنامه ریزی شده است ، می توانید وب سایت Bowie75 را بررسی کنید.

بازپخش پاپ آپ Bowie 75 در SoHo

فلش

بازپخش پاپ آپ Bowie 75 در SoHo

املاک دیوید بووی

بووی تقریباً پنج سال پیش ، در 10 ژانویه 2016 ، در خانه خود در خیابان 285 لافایت ، تنها دو روز پس از 69 سالگی و انتشار آخرین شاهکار خود ، درگذشت. ستاره ی سیاهبه به نظر می رسد که آپارتمان سابق او در اوایل امسال بیش از 16 میلیون دلار فروخته شد.

می توانید لیست هر آلبوم بووی را در اینجا مشاهده کنید. (توجه مهم: اکنون که گرد و غبار نشست و چند سال گذشت ، ستاره ی سیاه اکنون باید یکی از شش یا هفت بزرگترین آلبوم او محسوب شود.)

دیدگاهتان را بنویسید