دیمیتروف مدودف را در سه ست در ایندیان ولز قرار می دهدهندی ولز ، کالیفرنیا (AP)-گریگور دیمیتروف چهارشنبه در دور چهارم مسابقات دانیل مدودف با رده چهارم 4-6 ، 6-4 ، 6-3 پیشی گرفت …

هندی ولز ، کالیفرنیا (AP)-گریگور دیمیتروف روز چهارشنبه در دور چهارم BNP Paribas Open با نتیجه 4-6 ، 6-4 ، 6-3 از دنییل مدودف درجه یک پیشی گرفت و رژه ناآرامی ها را که می را حذف کرد ، تمدید کرد. به

از دست دادن مدودف تور ترکیبی ATP و WTA را بدون دو دانه اول نر و ماده باقی گذاشت. کارولینا پلیسکوا در دور سوم شکست خورد. شماره 2 ایگا سویاتک در دور چهارم به مقام برتر دست یافت.

دیمیتروف از یک ست جمع شد و دوبله کرد تا مدودف ، قهرمان اوپن ایالات متحده را که پنجمین عنوان خود در سال را دنبال می کرد ، ناراحت کند. دیمیتروف ، رتبه 23 ، اولین پیروزی خود را بر بازیکنان Top-2 در سال 2016 بدست آورد ، هنگامی که در میامی اندی ماری را شکست داد.

شماره 2 استفانوس سیتسیپاس و شماره. 3 الکساندر زورف مسابقات شبانه را در صحرای کالیفرنیای جنوبی انجام داد.

دیمیتروف برای اولین بار در ایندین ولز به مرحله یک چهارم نهایی رسید ، جایی که با شماره 8 هوبرت هورکاچ دیدار می کند ، که کاراتسف آسیایی را از رده نوزدهم با 6-1 ، 6-3 شکست داد.

دیمیتروف گفت: “من همیشه می خواستم در اینجا خوب کار کنم.” “احساس می کردم در این سال ها فرصت های زیادی دارم. ما بازی های بسیار نزدیک را از دست دادیم ، مسابقات از نقاط مسابقه و همه چیز. خیلی مصمم بودم. ”

مدودف ماه گذشته برنده مسابقات آزاد آمریکا شد و قصد داشت پنجمین عنوان خود را در این سال کسب کند. او از ابتدا کنترل را در دست گرفت و به 80٪ از اولین خدمات خود در مجموعه افتتاحیه متصل شد. روس ها در ست دوم قبل از اینکه دیمیتروف بازی را در حضور تماشاگران کمیاب شروع کند ، 4-1 برتری داشت.

مدودف گفت: “این قطعاً کلید را وارونه کرد.” اگر او با روشی 4-1 بازی کند ، قهرمان مسابقات خواهد شد. “

دیمیتروف پنج بازی متوالی را انجام داد تا ست دوم و حتی مسابقه را انجام دهد. بلغاری تور را بارگذاری کرد و مسابقه را در دست راست مدودف ، که کشتی زیادی را بست ، بست.

دیمیتروف گفت: “او مردی بود که بهترین بازی های جهان را بازی کرد و همیشه راهی پیدا کرد.” “این یک بازی عالی بود ، پیروزی برای من عالی بود. اما این پایان کار نیست. این فقط یک مسابقه دیگر در همان زمان است. باید متمرکز بمانم و ببینم چه چیزی در انتظار من است و ادامه دهم. ”

مدودف در پنج رویداد اخیر خود در آمریکای شمالی به 18-2 رسیده است. او در تورنتو برنده شد ، در سینسیناتی به نیمه نهایی رسید ، قهرمانی در اوپن ایالات متحده را از آن خود کرد و سپس به تیم اروپا در قهرمانی تیم جهانی در جام لیور در بوستون کمک کرد. امسال او 50-11 مسابقه دارد و برنامه های خود را برای بازی هفته آینده در زادگاهش مسکو دوباره بررسی می کند.

مدودف گفت: “من واقعاً می خواهم این کار را انجام دهم ، اما بله ، من باید از بدن خود مراقبت کنم.” در این مسابقات احساس خستگی کردم. ”

در مرحله یک چهارم نهایی بانوان ، شماره قبلی شماره. جام جهانی 1 ویکتوریا آزارنکا جسیکا پگولای آمریکایی را با نتیجه 6 بر 4 و 6 بر 2 شکست داد. آزارنکا ، قهرمان مسابقات 2016 ، سپس با Jelena Ostapenko بازی می کند که در رتبه 24 قرار دارد.

اوستاپنکو ، قهرمان اوپن فرانسه 2017 ، در بیست و نهمین سالگرد حضور آمریکایی ، شلبی راجرز را با نتیجه 6 بر 4 ، 4-6 ، 6-3 شکست داد.

اوستاپنکو گفت: “احساس می کنم تنیس من بهتر و سازگارتر می شود.”

به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، که باعث شد مسابقات از تاریخ معمول ماه مارس سقوط کند ، تعداد حضور در باغ تنیس ایندین ولز به 60 درصد محدود می شود.

همچنین در مرحله یک چهارم نهایی شماره 11 دیه گو شوارتزمن ، شماره 21 کامرون نوری ، شماره 29 نیکولوز باسیلاشویلی و تیلور فریتز آمریکایی حضور داشتند.

شوارتزمن با شکست کاسپر رود ، در رده ششم ، 6-3 ، 6-3 قرار گرفت. نوری با پیروزی 6-4 ، 4-6 ، 6-2 امیدهای تامی پل آمریکایی را پایان داد. باسیلاشویلی کارن خاچانوف را با نتیجه 6 بر 4 ، 7-6 (6) شکست داد. فریتز که در منطقه لس آنجلس بزرگ شده بود و در جوانی مکرر در مسابقات شرکت می کرد ، شماره 10 Jannik Sinner را با نتیجه 6 بر 4 و 6 بر 3 شکست داد.

فریتز گفت: “این هفته با هم بودن خوب است.”

___

تنیس AP بیشتر: https://apnews.com/hub/tennis و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید