دیدار مهم رئیس فدراسیون فوتبال ایران با ماهاجان


به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال امروز در کوالالامپور با ماهاجان رئیس کمیته صدور مجوزهای حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا دیدار و درباره مسائل مربوط به کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال و بررسی و تبادل نظر کرد. ایران. باشگاه ها

رئیس کمیته مجوزهای حرفه ای آسیا در این جلسه گفت: تلاش فدراسیون فوتبال ایران باید به گونه ای باشد که خطرات صدور مجوز حرفه ای به حداقل برسد. مسئله تشکیلات اداری در این زمینه به قدری مهم بود که در گذشته برخی از پاسخ هایی که کنفدراسیون می خواست دریافت نمی شد.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران ضمن تاکید بر رفع نواقص مورد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرد که از روز سه شنبه هفته آینده فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه های کشورمان آماده بررسی دقیق از سوی فدراسیون و رکن حرفه ای گری هستند. . مجوز، این مخاطب در تمام روزهای هفته بسته و آنلاین است. انجام خواهد شد

تاج نیز در این جلسه گزارشی از روند تسویه حساب های مالی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ارائه کرد و از اقدامات مثبت این دو باشگاه برای رفع این مشکل خبر داد.

در همین حال ماهاجان گفت: در صورت عدم حل مشکل باشگاه های پرسپولیس و استقلال در سال جاری، موضوع از حوزه مجوز حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا خارج و به کمیته انضباطی و اخلاقی کنفدراسیون فوتبال آسیا تحویل داده می شود. وی همچنین در خصوص مالکیت دو باشگاه و مسائل مربوط به آن سوالاتی را مطرح کرد که مقرر شد به موقع به آنها پاسخ داده شود.

گفتنی است روز گذشته با اعتراض فدراسیون فوتبال ایران به مصوبه کمیته صدور مجوزهای حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا، مدت تعلیق کمیته صدور مجوزهای حرفه ای فدراسیون فوتبال ایران از یک سال تا دو ماه کاهش یافت.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید