دکتر مری باست ، کمیسر سابق بهداشت نیویورک ، کمیسر بهداشت نیویورک را منصوب کرد


دکتر مری باست ، کمیسر سابق وزارت بهداشت و بهداشت روانی نیویورک ، امروز به عنوان کمیسر بعدی وزارت بهداشت معرفی شد. انتصاب وی از 1 دسامبر موثر است.

فرماندار کتی هوچول در این مورد گفت: “بهبودی ما از این بیماری همه گیر نیاز به تجربه و رهبری برای بهبود عدالت و دسترسی به سلامت در سراسر کشور دارد و دکتر باست کاملاً مجهز است تا در این برهه حساس اداره وزارت بهداشت ایالت نیویورک را رهبری کند.” آگهی. به “وقتی سوگند فرمانداری را خوردم ، متعهد شدم که یک تیم با استعداد با مهارت ، دانش و تخصص برای جلوگیری از شیوع COVID-19 ایجاد کنم ، زندگی مان را به حالت عادی برگردانم و وضعیت خود را ارتقا دهیم. دکتر باست هم یک متخصص بهداشت عمومی بسیار معتبر و هم یک کارمند نمونه دولتی است و من مشتاقانه منتظر همکاری با او برای حفظ امنیت و سلامت نیویورک هستم. ”

باست در بیانیه ای گفت: “این همه گیری بر اهمیت بهداشت عمومی تأکید کرد ، در حالی که نابرابری های ناشی از نژادپرستی ساختاری را آشکار کرد.” “با حرکت به سمت پایان همه گیری ، ما یک فرصت منحصر به فرد برای ایجاد دولت عادلانه تر برای همه نیویورکی ها داریم. من مشتاقانه منتظر همکاری با فرماندار هوچول و تیم وزارت بهداشت هستم. “

باست در حال حاضر مدیر مرکز بهداشت و حقوق بشر فرانسوا-خاویر باگنود (FXB) در دانشگاه هاروارد و همچنین استاد مدرسه بهداشت عمومی هاروارد TH Chan است.

پیش از این ، وی از سال 2014 تا 2018 به عنوان کمیسر بهداشت نیویورک زیر نظر شهردار بیل دو بلاسیو مشغول به کار بود. به ویژه ، او پاسخ بخش را به ابولا ، بیماری لژیونرها و اپیدمی مواد مخدر هدایت کرد ، بیشتر بر سلامت روان تمرکز کرد و سعی کرد شکاف های بهداشتی را برطرف کند. بین غنی ترین و فقیرترین محله های شهر.

استعفای باست از وزارت بهداشت نیویورک در حالی انجام شد که تحقیقات وزارتخانه در مورد افزایش سطح سرب خون در کودکان ساکن در خانه های NYCHA انجام شد. در تابستان 2018 ، مشخص شد که بیش از 1000 کودک که در خانه های عمومی زندگی می کنند از سال 2012 دچار مسمومیت با سرب شده اند.

دکتر هوارد زاکر ، کمیسر بهداشت فعلی ایالت ، هفته گذشته اعلام کرد که استعفا می دهد. زاکر از نزدیک با فرماندار سابق اندرو کوئومو همسو بود و به وضوح در واکنش به همه گیری ایالت حضور داشت. در او نامه استعفا، زاکر توضیح داد که در زمانی ترک می کند که ایالت پیشرفت چشمگیری در مقابله با کرونا داشته است.

همانطور که توسط Gothamist گزارش شده است ، منابع در وزارت بهداشت ایالت گفتند که زاکر در فرهنگ سمی ناشی از اتاق اجرایی Cuomo نقش داشته است و گفت که او یک ارتباط دهنده ضعیف در تصمیم گیری های اصلی سیاست سلامت برای کارکنان و بخش های بهداشت محلی است. انتظار می رود که به انتقال باست کمک کند.دیدگاهتان را بنویسید