دلیل لغو کنسرت همایون شجریان چیست؟


بعد از اینکه همایون شجریان اعلام کرد که کنسرت های آینده اش در خارج از کشور را به دلیل حال بدش در این روزها لغو کرده است، حالا مدیر برنامه اش توضیح داده است.

دلیل لغو کنسرت همایون شجریان چیست؟

به گزارش خبر، سحر فروزان – مدیر برنامه همایون شجریان – درباره انصراف این خواننده توضیح داد: منعی برای رفتن او و گروهش برای کنسرت وجود نداشت و شب گذشته با توجه به شخصیت خود این تصمیم را اعلام کردند. نظر.

وی گفت: برنامه ریزی برای برگزاری ۱۴ کنسرت در شهرهای اروپایی حدود ۶ ماه پیش انجام شد و مراحل اخذ ویزای گروه و سایر اقدامات اجرایی انجام شد. طبق آخرین آمار و اسنادی که از سه هفته پیش برگزارکننده به ما اعلام کرد، اکثر کنسرت ها به فروش رسیده است. طبق برنامه قرار بود اعضای گروه از پنجشنبه ۵ مهرماه سفر خود را به اشتوتگارت آغاز کنند تا تمرین پایانی را با نوازندگان خارجی انجام دهند و تور را آغاز کنند، اما آقای شجریان تصمیم گرفت برنامه را تغییر دهد.

وی در خصوص قراردادهای مربوط به این تور گفت: مذاکراتی با سالن های نمایش و جدول زمانی انجام شده است. برخی از سالن ها با درک شرایط، این مورد را پذیرفتند، اما اغلب جریمه های انصرافی را اعلام کردند که پرداخت شد و البته برخی از هزینه های اجرایی الزاما قابل استرداد نبود.

مدیر برنامه همایون شجریان تایید کرد که هیچ فشار و توصیه ای برای برگزاری یا عدم برگزاری مهمانی ها وجود ندارد و این تصمیم توسط خود آقای شجریان به همان دلیلی که دیشب در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد، گرفته شده است.

وی گفت: طبق هماهنگی های انجام شده با این طرح، مبلغ بلیت های خریداری شده طی روزهای آینده به حساب خریداران بازگردانده می شود.