دشمن به دنبال جلوگیری از استقرار الگوی انقلاب اسلامی است – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر، اشرف جنتی استاد دانشگاه عصر سه شنبه در اجتماع بزرگ جامعه زنان و دختران گیلانی در میدان شهدای ذهاب رشت اظهار داشت: وحدت عامل اصلی پیروزی امت اسلامی و دشمن است. تلاش کردن برای شکستن این واحد

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی آغاز چالش بزرگ جبهه استکبار بود، تصریح کرد: انقلاب شکوهمند ایران اسلامی معادلات دشمن را در منطقه و جهان بر هم زد.

این استاد دانشگاه با اشاره به دستاوردهای ایران اسلامی در بخش‌های مختلف گفت: ایران پس از انقلاب اسلامی در بخش‌های مختلف پیشرفت‌های شگرفی داشته است و دشمن از این تحولات و دستاوردها هراس دارد.

جنتی با اشاره به اینکه موفقیت های جمهوری اسلامی مغفول مانده است، گفت: موفقیت ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی باید با تفسیر و روشنگری به نسل جوان منتقل شود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی موجب رشد امت اسلامی شد، افزود: رشد انقلاب اسلامی عامل اصلی دشمنی جبهه استکبار است و خشم دشمن از نظام اسلامی به وضوح قابل مشاهده است.

این کارشناس مسائل سیاسی و اجتماعی با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا انقلاب اسلامی را الگوپذیر نکند، گفت: مشکل دشمن با ایران اسلامی حجاب و بد حجابی نیست، بلکه با ایران مستقل و قدرتمند است.

وی با اشاره به اینکه موفقیت ایران اسلامی خاری در چشم دشمن شده است، جنتی به تشریح دلایل اتفاقات اخیر در کشور پرداخت و گفت: اعتراض با ناآرامی متفاوت است و متاثر از عواطف و احساسات باید از آنها جدا شود. طیفی از خرابکاران و احزاب متخاصم.

وی با اشاره به پایبندی مردم به ایران اسلامی افزود: مردم ایران ثابت کرده اند که با روش های حساس و شگفت انگیز از نظام اسلامی حمایت می کنند.

این استاد دانشگاه با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی در جامعه گفت: هیچکس منکر مشکلات نیست و دولت در تلاش است تا حد امکان این مشکلات را حل کند و همکاری مردم در این مسیر زمینه ساز است.

جنتی اجرای احکام و احکام شرعی را یکی از اهداف انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: اگر پرچم عوض می شد انقلاب نشد، بلکه اجرای احکام شرعی از مهمترین اهداف آن است. انقلاب اسلامی.”

وی با تاکید بر اینکه حفظ نظام وظیفه است، افزود: دشمن تمام تلاش خود را برای توقف انقلاب اسلامی به کار گرفته است و می خواهد با احتیاط با مسائل برخورد کنیم تا در میدان بازی دشمن قرار نگیرد.