دستگیری جاعلان اسکناس و اسناد در محوطه دانشگاه


به گزارش خبرگزاری فارس، سرهنگ بهزاد عابدیان، فرمانده انتظامی پردیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان در تحقیقات همه جانبه از فعالیت فردی در زمینه جعل اسناد و اسکناس مطلع و رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: ماموران مخفیگاه این جاعل حرفه ای را در مرحله هشتم پردیس دانشگاه شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی نوع فعالیت وی را تحت کنترل نامشخص پلیس قرار دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان پردس با اشاره به اینکه جاعل در یک عملیات غافلگیرانه و در جریان جعل اسناد و مدارک در مخفیگاهش دستگیر شد، خاطرنشان کرد: در بازرسی از محل فعالیت متهم، اشیای جعلی از جمله چمدان های جعلی کشف شد. . (۱۵۳ چمدان تقلبی ۵۰۰۰۰ تومانی و ۵ چمدان تقلبی ۱۰۰۰۰ تومانی). جعلی (چند کارت خودرو، کارت ملی، کارت شناسایی، اوراق سبز جعلی خودرو و تعدادی مدارک و مدارک جعلی دیگر و همچنین یک دستگاه چاپگر رنگی و یک مورد کشف و ضبط شد).

سرهنگ عبدیان در خاتمه تصریح کرد: متهمان دارای سابقه بوده و پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند و اقدام به چاپ اسکناس های جعلی می کنند و دستگیر نمی شوند و در صورت برخورد با این موارد دستگیر نمی شوند. ، وضعیت را از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنید تا مجرمان و متخلفان را دستگیر کنند.

انتهای پیام/ ۶۷۰۳۷
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید