در مورد قوانین جدید قرنطینه در نیویورک س questionsال دارید. پاسخ هایی داریم.


دوشنبه شب ، الیزابت باتین اعلانی دریافت کرد که کلاس پیش دبستانی پسرش در PS 87 در منهتن به دلیل قرار گرفتن در معرض فردی که تست کووید 19 مثبت بود ، به مدت 10 روز تعطیل است. باتین شگفت زده شد: مقامات گفتند تغییرات اخیر در سیاست های تعطیلی شهر برای کاهش تعداد قرنطینه های کلاسی طراحی شده است و این تغییرات به تازگی اعمال شده است. او می گوید: “همه ما گیج بودیم که از زمان اعلام هفته گذشته کل کلاس تعطیل بود.”

همانطور که پیداست ، دانش آموزان پیش دبستانی در معرض معلمی قرار گرفتند که نتایج مثبتی داشت و باعث شد کلاس آنها و چند نفر دیگر بسته شود. اکنون صدها دانش آموز باید در قرنطینه قرار بگیرند.

به گفته چندین والدین ، ​​معلم با یک مورد کشف و کمی علامت دار واکسینه شد. وزارت آموزش و پرورش این موضوع را تایید نکرده است.

حالا باتین س questionsالاتی دارد. او می خواهد بداند چرا – بر اساس سیاست جدید – فرزندش باید بعد از قرار گرفتن در معرض بزرگسالان نقاب دار ، احتمالاً واکسینه شده ، به مدت نیم ساعت قرنطینه شود ، اما نه لزوماً اگر کودک در یک اتاق کلاس مشترک با دانش آموز مثبت باشد. طولانی تر او گیج شده است که چرا دانش آموز کلاس دوم خود ، که در معرض معلم قرار نگرفته بود ، اما مطمئناً در دوران کودکی با پسرش روبرو بود ، مجبور نشد او را قرنطینه کند.

سخنگوی اداره آموزش و پرورش گفت که این سیاست از دستورالعمل های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیروی می کند و توصیه می کند دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه و در فاصله کمتر از 6 پا از آنها در معرض ویروس کرونا مثبت قرار دارند ، قرنطینه شوند ، حتی اگر از ماسک استفاده می کند. مقامات گفتند که آنها به وضوح اعلام کرده اند که از این دستورالعمل ها پیروی می کنند. اما باتین گفت که بسیاری از والدین سیاست های جدید را نمی دانند یا درک نمی کنند. “چرا او نتوانست توضیح بیشتری بدهد؟” او پرسید.

بدین منظور ، در اینجا س questionsالاتی در مورد پروتکل های قرنطینه جدید ارائه شده توسط والدین به WNYC / Gothamist و برخی از پاسخ ها بر اساس پاسخهای بخش آموزش شهر ارائه شده است.

چه کسی در محیط مدرسه به عنوان یک تماس نزدیک در نظر گرفته می شود؟

در داخل ، همکلاسی هایی که ماسک خود را برای بیش از 15 دقیقه برداشته بودند سه پا با دانش آموز که مثبت است تماس نزدیک تلقی می شود. دانش آموزانی که بیش از 15 دقیقه در خانه می گذرانند در شش پا بزرگسال که نتایج مثبتی را به ارمغان می آورد ، تماسهای نزدیکی در نظر گرفته می شوند ، چه پوشانده شوند چه بدون نقاب.

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

قوانین چگونه بر تماس های نزدیک واکسینه شده و واکسینه نشده متفاوت تأثیر می گذارد؟

بدون علامت واکسن دانش آموزان و بزرگسالان نباید قرنطینه شوند. بدون علامت واکسینه نشده دانش آموزان و بزرگسالان به مدت ده روز در قرنطینه هستند.

آیا اگر یک کودک یا معلم در کلاس فرزند خود نتایج مثبتی به دست آورد ، به والدین اطلاع داده می شود ، حتی اگر تماس نزدیکی در نظر گرفته نشود؟

همه دانش آموزان و کارکنان یک اعلان مورد مثبت در دریافت می کنند مدرسه، و به کسانی که ارتباطات نزدیکی دارند این موضوع گفته می شود. اما همه در یک واحد نیستند کلاس اگر به عنوان یک فرد نزدیک در نظر گرفته نشوند ، به آنها در مورد یک مورد مثبت در کلاس گفته می شود.

چه کسی تعیین می کند که کدام کودکان در معرض دید قرار گرفته اند و کدام یک “تماس نزدیک” هستند؟ آیا این مسئولیت معلم کلاس است؟

تیم آزمایش و ردیابی شهر با مدیران برای شناسایی مخاطبین نزدیک همکاری خواهد کرد.

درخت تصمیم گیری در مورد تماس دانش آموزان خارج از کلاس درس و اینکه آیا آنها در قرنطینه هستند

مراکز کنترل و حفاظت از بیماری ها

اگر تصور می شود که دانش آموزی در تماس نزدیک با فردی است که جواب آزمایش او مثبت است ، آیا خواهر و برادرهایش باید در خانه بمانند؟

فقط دانش آموزانی که به عنوان افراد نزدیک با یک مورد مثبت شناخته شده اند باید در خانه بمانند. خواهر و برادرها نباید در خانه بمانند مگر اینکه در مدرسه با موارد مثبت مواجه شده باشند.

هنگامی که دانش آموزان به عنوان “ارتباط نزدیک” تعیین می شوند و به مدت 10 روز در قرنطینه به خانه فرستاده می شوند ، چه کسی به آنها آموزش می دهد؟

دانش آموزان در تمام کلاسهایی که در خانه هستند از معلم خود تکالیفی دریافت می کنند و می توانند در “ساعات اداری” ثبت نام کنند. در مواردی که کل کلاس از کودکان جوانتر و واکسینه نشده قرنطینه شود ، معلم به طور عملی کل کلاس را آموزش می دهد.

چه زمانی می توانم مخاطبین را در کلاس آزمایش کنم؟

می توان آنها را در روز 5 آزمایش کرد و در صورت منفی بودن نتایج ، می توانند در روز 8 بازگردند. در صورت عدم آزمایش ، می توانند در روز 11 بازگردند.

بسیاری از دانش آموزان با هم در کلاس های درس ناهار می خورند. آیا همه همکلاسی ها “تماس نزدیک” محسوب می شوند زیرا در طول غذا در معرض دید قرار می گیرند؟

آره. همه دانش آموزان واکسینه نشده که با هم در کلاس غذا بخورند ، تماس نزدیکی محسوب می شوند. اگر کودکان زیر 12 سال که واجد شرایط واکسیناسیون نیستند هنوز در کلاس های درس خود ناهار بخورند و مورد مثبت وجود داشته باشد ، کل کلاس به مدت 10 روز در قرنطینه خواهد بود.

اگر موردی در یک کافه شلوغ وجود داشته باشد ، چطور؟

اتاق وضعیت ، مرکزی که بین بخشهای بهداشت و آموزش و پرورش برای پاسخگویی به موارد هماهنگ می کند ، با رهبران مدارس کار می کند تا تشخیص دهد چه کسی در فاصله 6 پا از فردی که تست او بیش از 10 دقیقه مثبت بوده است ، قرار دارد. به رهبران مدارس دستور داده شده است تا دانش آموزان را در گروه خود قرار دهند تا ارتباطات نزدیک آنها را ردیابی کنند ، اما هنگامی که یک مورد مثبت در غذاخوری مشاهده شود ، ممکن است گروه های بزرگتری از دانش آموزان قرنطینه شوند.

اگر یک دانش آموز در یک تست سریع مثبت شود ، اما در آزمایش های بعدی منفی باشد ، چه اتفاقی می افتد؟ آیا می توان کلاس را قرنطینه کرد؟

اداره بهداشت شهرستان نتایج آزمایش را بررسی کرده و با خانواده مشورت می کند تا عوامل خطر دیگر مانند رویکرد یک مورد مثبت تایید شده را تعیین کند. سپس آنها تصمیم می گیرند که قرنطینه را معکوس یا لغو کنند.

چرا بچه های پیش دبستانی و کودکستان را آزمایش نمی کنید؟ چگونه شهر می تواند از انتقال در آن کلاس های درس بدون آزمایش جلوگیری کند؟

وزارت آموزش و پرورش می گوید: “به دنبال توصیه متخصصان پزشکی ، در جمع آوری نمونه ها چالش هایی وجود دارد که قابلیت اطمینان نتایج را در این سن به خطر می اندازد. اگر یک جوان علامت دار است یا تماس نزدیک دارد ، باید همچنان آزمایش شود ، اما برای آزمایش نظرسنجی ما می خواهیم مطمئن شویم که نتایج قابل اعتماد است. ”


سوالات و نظرات خود را در مورد سال تحصیلی جدید ، قوانین قرنطینه و موارد دیگر برای ما ارسال کنید [email protected]به

همچنین ، به داده های ما در مورد موارد ، تعطیلی و تهویه کلاس درس در مدارس دولتی نیویورک در اینجا نگاه کنید: آمار کروناویروس ، بازگشت به مدرسه نسخه: ردیابی شیوع در آموزش و پرورش نیویورکبه

دیدگاهتان را بنویسید