در شام حزب دموکراتیک برانکس ، برخورد چهار فرماندار امیدوار


شام سالانه ای که چهارشنبه شب توسط حزب دموکراتیک برانکس برگزار شد ، اولین روز قبل از شروع غیر رسمی رقابت فرمانداران به پایان رسید ، سه نامزد احتمالی به فرماندار فعلی پیوستند تا از محله ای که می تواند نقشی غیرقابل توجه در مسابقه داشته باشد ، قدردانی کنند.

جمع آوری کمک های مالی ، لتیتیا جیمز ، دادستان کل ایالت ، شهردار بیل د بلازیو و دادستان کل جومان ویلیامز – مقامات منتخبی که به صراحت ابراز علاقه کرده اند یا شایعه شده است که به مقام برتر ایالت علاقه نشان داده اند – در همان اتاق فرمانداری کتی هوچول ، که قبلاً گفته بود که نامزد است

این رویداد – که سال گذشته به دلیل همه گیری به تعویق افتاد – منجر به یک جلسه کلاس سیاسی شد که اجازه داشت از طریق تجمعات مجازی و رویدادهای خارج از خانه اجرا شود. صدها نفر که در یک سالن پذیرایی در بخش Throggs Neck واقع در برانکس برگزار شدند ، از آنها خواسته شد تا واکسیناسیون را برای ورود نشان دهند.

در حالی که نامزدهای احتمالی سیاست را روی میز گذاشتند و زمان سخنرانی فرا رسید ، اما به جای آن مراحل برجسته برونکس را در سال های اخیر برجسته کردند ، ظهور آنها به عنوان راهی برای ایجاد زمینه برای مسابقه اولیه که احتمالاً تصمیم گیری می شود ، در نظر گرفته شد. در نیویورک.

جورج آرز ، استراتژیست کهنه کار دموکرات ، به Gothamist / WNYC گفت: “دیروز به سرعت در حال پیشرفت بود.” “من آنجا هستم تا با مقامات منتخب ملاقات کنم ، با فعالان حزبی ملاقات کنم تا بگویند ،” به من نگاه کن. من میدوم.’ و امیدوار است از سلسله مراتب حزبی حمایت کند. ”

به گزارش دیوید کروز در مورد شام حزب دموکرات برانکس در WNYC گوش دهید.

شام تنها رویدادی نبود که در روز چهارشنبه سر و صدا ایجاد کرد. در همان روز ، جیمز به انجمن نیویورک بهتر دعوت شد (ABNY) ، جایی که او با دولت خود پر از جاه طلبی بود. با وقوع این اتفاق ، دو بلاسیو بارها در یک جلسه مطبوعاتی از پرسش های خود مبنی بر اینکه آیا برای فرمانداری کاندیدا می شود یا خیر ، س questionsالات خود را کنار گذاشته است و گفته است ، مانند جیمز ، او بر شغل فعلی خود تمرکز کرده است. چند ساعت بعد ، ویلیامز در یک کنفرانس خبری با ران کیم مجری در حمایت از لایحه ایالتی که پس از فرمان اجرایی اندرو کومو فرماندار سابق مبنی بر اعزام بیماران بهبود یافته از کرونا به خانه های سالمندان شرکت کرد ، شرکت کرد. در آنجا ، او گفت که کمیته اکتشافی و جلسات گوش دادن در سطح ایالت تعیین می کند که آیا دویدن ادامه پیدا کند یا خیر.

بیشتر بخوانید: “این یک سخنرانی عجیب بود”: لتیتیا جیمز هنگام دفاع از گزارش Cuomo ، آب را برای صبحانه آزمایش می کند

آرزت خاطرنشان کرد که این مرحله ای است که در آن کاندیداهای احتمالی به دنبال ایجاد حمایت کافی هستند که به مشارکت در کمپین تبدیل می شود. به عنوان مثال ، هوچ گفت که قصد دارد 25 میلیون دلار برای فرار وی جمع آوری کند ، به نقل از نیویورک تایمز. در کنفرانس مطبوعاتی با کیم ، ویلیامز گفت که نگران این نیست که چقدر پول باید برای اجرا جمع آوری کند. ویلیامز در مصاحبه ای با Gothamist / WNYC گفت که حرفه وی در سال 2018 به عنوان معاون فرماندار نشان داده است که می تواند “یک دلار از پانزده سنت” درآمد داشته باشد. هنوز مشخص نیست که آیا جیمز یا دو بلاسیو مبلغی را برای تصدی فرمانداری جمع آوری کرده اند یا خیر.

هوچول احتمالاً بزرگترین مزیت سیاسی را تا کنون در این رقابت دارد و از موقعیت خود برای رهبری کمپین خود استفاده می کند. در یک ماه ریاست جمهوری خود ، وی سعی کرد ارتباط بیشتری با شهر نیویورک برقرار کند و قول داد که در مقایسه با کوئومو ، لحن کالجیالتری با د بلاسیو برقرار کند ، در حالی که برایان بنیامین ، سناتور ایالت نماینده هارلم را نیز به عنوان نماینده انتخاب کرد. ستوان فرماندار آن بنیامین نیز در این شام شرکت کرد.

برخلاف رقبای احتمالی خود ، سخنرانی هوچول در شام به عنوان آشکارترین مهمان سیاسی بود و قول داد که “به عنوان جهنم برای هر یک از شما” به عنوان فرماندار بجنگید.

“من برای شما آنجا هستم. بیایید این را تا انتها ببریم. بیایید در انتخابات پیروز شویم هوچول گفت: “بیایید کارهای بزرگی را برای مردم سراسر ایالت ، به ویژه برونکس انجام دهیم.” “زیرا اگر برانکس برود ، نیویورک نیز می رود.”

نامزدهای احتمالی اظهارات هوخول را برای برانکس ، محله ای که اریک آدامز ، رئیس محله بروکلین را به پیروزی در دفتر شهردار دموکرات رساند ، تکرار کردند.

آدامز در این مراسم گفت: “برانکس: متشکرم ؛ دوستت دارم. من هرگز BX را فراموش نخواهم کرد.”

در حالی که میزان مشارکت مردم در برانکس به طور پیوسته در حال کاهش است ، نامزدها هنوز به محله کشانده شده اند زیرا میزبان اسپانیایی زبانان بیشتر از هر نقطه دیگر شهر است. با توجه به اینکه جیمز و ویلیامز آن گروه را اشغال خواهند کرد و هنوز هیچ اسپانیایی تبار وارد مسابقه نمی شود ، رای اسپانیایی تبارها به یک برد بیشتر تبدیل می شود.

هوچول و سایرین در صبحانه سالانه حزب دموکرات بروکلین در روز پنجشنبه همان اشتیاق را داشتند و با کلاس سیاسی منطقه در Junior’s سرگرم شدند.

“زمان دست دادن است. زمان دیدن و دیده شدن فرا رسیده است. به همین دلیل به شام ​​شهرستان می روید. شما می خواهید مطمئن شوید که همه افراد در اتاق می دانند که شما حاضر شده اید و در مورد برنامه های خود صحبت می کنید. “

دور رویداد احتمالاً سال آینده ادامه خواهد داشت ، زمانی که نامزدها تصمیم می گیرند که آیا شروع به جمع آوری امضا برای شرکت می کنند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید