در حادثه سقوط هواپیما در کالیفرنیای شمالی 4 نفر دچار سوختگی شدند


ساکارمنتو ، کالیفرنیا (AP) – چهار نفر پس از بیرون کشیدن از هواپیما در وضعیت وخیمی دچار سوختگی شده اند …

ساکارمنتو ، کالیفرنیا (AP) – مقامات آتش نشانی اعلام کردند که چهار نفر پس از بیرون کشیدن از هواپیمایی که بعد از ظهر پنجشنبه در نزدیکی باند خصوصی در شهرستان ساکرامنتو فرود آمد ، دچار سوختگی شدید هستند.

منطقه آتش سوزی شهر ساکرامنتو به ABC 10 و KCRA 3 گفت که هواپیما در بین درختان حیاط بزرگ جلوی یک خانه فرود آمد و باعث آتش سوزی رویشی کوچک شد که به سرعت خاموش شد.

هواپیما در منطقه ویلتون ، در جنوب شرقی ساکرامنتو و در شرق الک گروو فرود آمد.

استیون شارف به KCRA 3 گفت که دید هواپیما سقوط کرده و آتش گرفته است. او از کامیون بیرون پرید و با کپسول آتش نشانی از جاده عبور کرد.

او مردی را دید که فکر می کرد خلبان است و با پای به ظاهر شکسته از شعله های آتش دور می شود و او را با کپسول آتش نشانی می پوشاند.

شارف گفت به سه نفر دیگر کمک کرده است – زنی که ظاهراً باردار به نظر می رسید و دو پسر نوجوان – از هواپیما خارج شوند.

ایستگاه همچنین فیلم هایی از هواپیما ، یک هواپیمای دوتایی سفید ، را نشان می دهد که در حوالی ساعت 16:15 بعد از ظهر از پارک هوایی آلتا مسا در حال بلند شدن بود ، سپس به سرعت به چپ بپیچید و در پشت درختان فرود آمد.

اداره هوانوردی فدرال اعلام کرد که هنوز مشخص نکرده است که چه نوع هواپیمایی سقوط کرده است.

The Sacramento Bee گزارش داد که فرودگاه خصوصی دارای یک باند 2600 پا است که معمولاً فقط برای ساکنان نزدیک آسفالت باز است.

پارکر ویلبورن ، کاپیتان آتش نشانی به این روزنامه گفت ، هیچ کس در زمین آسیب ندیده و هیچ سازه ای در اثر این حادثه تهدید نشده است.

به گفته مقامات آتش نشانی ، این چهار نفر خارج شده و حال آنها وخیم است و دچار سوختگی شده اند.

اداره هوانوردی فدرال هنوز نوع هواپیمای سقوط کرده را مشخص نکرده است.

این حادثه چهار روز پس از سقوط خلبان هواپیمای دو موتوره در حومه سن دیه گو رخ داد که منجر به کشته شدن خلبان و راننده تحویل زمینی و سوختن خانه ها شد. در حالی که علت سقوط روز دوشنبه در کالیفرنیای جنوبی هنوز در دست بررسی است ، خلبان درخواست های مکرر کنترل کننده ترافیک هوایی برای افزایش ارتفاع و ماندن در مسیر را نادیده گرفت.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید