دریک رز سعی می کند جریکو سیمز را از پوسته خود بیرون بیاورد


هنگامی که مرکز نیکس ، جریکو سیمز ، اولین مصاحبه خود را با عنوان کنیک در ماه آگوست در طول آموزش تابستانی در لاس وگاس انجام داد ، مرد بزرگ تگزاس هیچ حرفی نداشت.

پاسخ پنج کلمه ای مونولوگ سیمز در نظر گرفته شد. اما در حالی که سیمز پاسخ های کوتاهی ارائه می دهد ، او طولانی است و در زمین فعال است – از لیگ تابستانی.

با مصدومیت نرلنس نوئل از ناحیه زانو دردناک و میچل رابینسون که از ناحیه شکستگی پا توانبخشی می کند ، تام تیبودو ، مربی نیکس نگاهی طولانی تر به سیمز داشت ، که پس از انتخاب 58 در درت ، قرارداد دو طرفه دارد. این قرارداد دو طرفه به این معنی است که او نمی تواند در بیش از 50 بازی NBA بازی کند ، اگرچه می توان این پیمان را بعداً به یک فصل تبدیل کرد.

دریک رز ، که به عنوان یک رهبر واقعی ظاهر شد ، متوجه کمرویی سیمز شد و روی آن کار می کند. طنزآمیز است ، زیرا رز در جوانی هرگز به عنوان کتی پرحرف شناخته نمی شد. اما رز با بهترین نقل قول نیکس ظاهر شد. (او در اولین دوره خود در فصل 17-2016 برنده جایزه نیک مدیا گای گای شد.)

رز پس از رهبری جادوگران نیکس در واشنگتن گفت: “این یک دریا بزرگ است.” “او پتانسیل زیادی دارد. او درونگراست متوجه شدم ، می توانم با او ارتباط برقرار کنم. ما آن رابطه ای را داریم که می توانم آن را ببینم. ”

رز در پاسخ به این س ifال که آیا سیمز با هم تیمی هایش مانند رسانه ها ساکت است ، گفت: “او صحبت می کند ، اما چیزی وجود دارد که می توانم در او ببینم. کار من به عنوان یک دامپزشک این است که سعی کنم او را از پوسته خود خارج کنم. به عنوان یک دریا ، شما باید بتوانید صحبت کنید و ارتباط برقرار کنید. تیبز به او اجازه نمی دهد بی سر و صدا روی زمین بنشیند. کار من کمک است. “

جریکو سیمز
کوری سیپکین

سیمز یک بدن زنده با رازک فراوان است. او می تواند برگردد و از چند جهت با یک لمس درونی گل بزند. به طرز شگفت آوری ، او به شماره 58 سقوط کرد. در بازی افتتاحیه پیش از فصل مقابل ایندیانا ، سیمز دو لوب کوچه را در راه خود به 8 امتیاز و 6 ریباند در 25 دقیقه انداخت.

روز شنبه در واشنگتن ، سیمز که از روی نیمکت بازیکن تازه کار تاج گیبسون بیرون آمد ، 13 ریباند به ارمغان آورد و هفت امتیاز به دست آورد ، از جمله بازگشت هوشمندانه به خطی که احتمالاً روبینسون و نوئل در آرزوی آن هستند.

رز گفت: “من به او گفتم که مهم نیست اگر من توپ را به دست آوردم ، اگر به هوا پریدم ، همیشه قبل از اینکه توپ را خلاص کنم به من توجه کنید.” “گاهی اوقات می توانم مانند یک جعلی به هوا پرش کنم تا پاسپورت بگیرم. به او گفتم همیشه مراقب من باش تا جوش های روشن به سراغت بیاید. ”


اعتماد تام تیبودو به اوبی تاپین مرد سال دوم در حال افزایش است. او تحت تأثیر میزان کار خود در تابستان و گذراندن روزهای بیشمار در تاری تاون قرار گرفت.

تاپین روز شنبه به عنوان مهاجم برای جولیوس رندل شروع کرد ، در نیمه اول بدون هیچ مشکلی به میدان رفت و در خطر اولیه قرار گرفت. هنگامی که او چهارمین خطای خود را در اولین مالکیت دفاعی نیمه دوم دریافت کرد ، تیبودو با توپین باقی ماند.

این نشان دهنده ضریب اطمینان است و نتیجه داد ، زیرا تاپین در نیمه دوم 13 امتیازی کرد. تیبدو ، که نگران ورود به مرحله پلی آف آتلانتا در فصل گذشته در مورد استفاده از Toppin به دلیل نقص های دفاعی بود ، خرید می کند.

تیبودو در مورد عملکرد شنبه تاپپین گفت: “این فقط بازی های تهاجمی نیست ، اما من فکر کردم او بازی های دفاعی خوبی دارد.” “ما در مورد پیشرفت هجومی او صحبت کردیم ، اما پایان دفاع بهتر شد. این برای ما مهم است وقتی روی زمین هستید ، تیم به خوبی کار می کند. او احتمالاً بهتر از هر کس دیگری در تیم ، توپ را از این طرف به آن طرف حرکت می دهد. ”

دیدگاهتان را بنویسید